Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

14 czerwca 2018EACB zaprasza na seminarium nt. regulacji i nadzoru nad bankami spółdzielczymi UE

W dniach 10-11 października br. Europejskie Stowarzyszenie Banków Spółdzielczych organizuje w swojej siedzibie w Brukseli seminarium nt. regulacji i nadzoru nad bankami spółdzielczymi UE.

Seminarium skierowane jest do przedstawicieli banków spółdzielczych, którzy chcą zapoznać się z przebiegiem unijnego procesu legislacyjnego oraz unijnymi ramami prawnymi, a także stosowanymi przez EACB formami reprezentacji sektora, wykorzystywanymi w celu obrony i promowania specyfiki banków spółdzielczych.

Podczas seminarium zostaną omówione zasady działania instytucji UE oraz nowe ramy prawne i nadzorcze obowiązujące banki spółdzielcze. Przedstawiona zostanie również rola EACB jako stowarzyszenia lobbującego na rzecz banków spółdzielczych. Główne tematy seminarium to: lobbying i EACB, Europejska Unia Bankowa, trendy regulacyjne dotyczące produktów i praktyk bankowości detalicznej oraz trendy regulacyjne dotyczące instytucji kredytowych. Udział w seminarium to również doskonała okazja do nawiązania kontaktu, porównania doświadczeń i wymiany praktyk z przedstawicielami banków spółdzielczych z różnych krajów europejskich.

Więcej szczegółów można znaleźć w dziale Szkolenia na stronie internetowej EACB. Rejestracji można dokonać do dnia 6 września br. Udział w seminarium jest odpłatny. Seminarium jest prowadzone w języku angielskim.

Partnerzy