Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

13 lutego 2019Cykl seminariów szkoleniowych UKNF i KZBS

W lutym i marcu br. UKNF na prośbę i we współpracy z KZBS zorganizuje cykl seminariów szkoleniowych pt. „Zmiany w organizacji i funkcjonowaniu banków spółdzielczych w związku z koniecznością dostosowania się do wymogów ustawy z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym”.

Przedmiotowe spotkania zaplanowano w następujących terminach:

  • 22 lutego 2019 r. (piątek),
  • 26 lutego 2019 r. (wtorek),
  • 5 marca 2019 r. (wtorek),
  • 12 marca 2019 r. (wtorek).

Celem cyklu spotkań będzie omówienie najważniejszych konsekwencji dla banków spółdzielczych, wynikających z ustawy o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących komitetu audytu.

Szkolenia odbędą się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UOKIK, przy pl. Powstańców Warszawy 1 w Warszawie.

Poniżej znajdą Państwo program szkolenia, formularz zgłoszeniowy oraz informację o przetwarzaniu danych osobowych dla zgłaszanych osób. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania swojego udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zakłada się udział 2 osób z jednego banku. Szkolenie przeznaczone jest dla Członków Rad Nadzorczych banków spółdzielczych, jednak organizator dopuszcza możliwość udziału jednego Członka Rady Nadzorczej banku oraz jednego Członka Zarządu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie informujemy, że po uzyskaniu maksymalnej liczby zgłoszeń na dany termin, kolejne zgłoszenia automatycznie będą wpisywane na następny wolny termin, o czym zostaną Państwo poinformowani celem potwierdzenia uczestnictwa.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: sekretariat@kzbs.org lub faxem pod nr (22) 875 30 40 do dnia 15 lutego br.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem KZBS - tel.: 22 875 30 30 lub e-mail: sekretariat@kzbs.org

PROGRAM  

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH DLA ZGŁASZANYCH OSÓB

Partnerzy