Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

14 grudnia 2017BS Milicz świętował jubileusz 70-lecia działalności

W czwartek 7 grudnia br. w Miliczu odbył się Jubileusz 70-lecia Banku Spółdzielczego w Miliczu. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych podczas uroczystości reprezentował Wiceprezes Zarządu Związku, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jarocinie Jan Grzesiek.

W uroczystości wzięło udział ponad 150 osób – członków i Klientów Banku, kontrahentów oraz członków Rady, Zarządu i pracowników. Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Miliczu Katarzyna Misiak w swym przemówieniu ukazała znaczenie milickiego Banku Spółdzielczego dla rozwoju powiatu milickiego w powojennej historii oraz wyzwania, jakim Bank sprostał w swej 70-letniej historii i jakie ma na kolejne lata. Uzupełnieniem przemówienia była multimedialna prezentacja nt. historii Banku, jego rozwoju technologicznego i działalności charytatywnej.

Jubileusz 70-lecia Banku Spółdzielczego w Miliczu stał się okazją do przyznania odznaczeń. Osobom, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju Banku, wręczono Odznakę Honorową Zasłużony dla województwa Dolnośląskiego, Odznakę Honorową Związku Banków Polskich, Złoty i Srebrny Krzyż za zasługi w rozwoju spółdzielczości bankowej im. Ks. Piotra Wawrzyniaka oraz Złotą i Srebrną Odznakę za zasługi dla spółdzielczości bankowej im. Franciszka Stefczyka.

Z okazji 70-lecia Banku Spółdzielczego w Miliczu Rada Nadzorcza i Zarząd Banku wręczyły specjalne podziękowania dla Pana Bronisława Bucyka – honorowego członka Zarządu Banku Spółdzielczego w Miliczu za wieloletnią społeczna pracę na rzecz Banku. Specjalne podziękowania za wieloletnią współpracę otrzymali również przedstawiciele samorządów – włodarze powiatu milickiego i gmin Milicz, Cieszków i Krośnice.

Po części oficjalnej odbył się uroczysty obiad. Po obiedzie i degustacji jubileuszowego tortu goście wysłuchali brawurowego występu sułowskiej Grupy Rozrywkowej Polifonia, a potem rozpoczęła się zabawa do późnych godzin wieczornych przy dźwiękach przebojów wykonywanych przez zespół Sensor. Jubileusz upłynął w fantastycznej atmosferze życzliwości, a Zarząd Banku odebrał liczne gratulacje, prezenty i podziękowania. Jak dobitnie wyrazili się przemawiający goście, Bank Spółdzielczy w Miliczu tak wrósł w lokalną społeczność, że jest to „nasz Bank”, a jego działalność w pełni potwierdza hasło reklamowe „najbliżej ludzi”.

 

Szerszą relację z Jubileuszu przeczytają Państwo na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Miliczu:

http://www.bsmilicz.com.pl/o-banku/aktualnosci/bs-milicz-swietowal-jubileusz-70-lecia-swej-dzialalnosci

Partnerzy