Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

25 marca 2016Banki spółdzielcze wobec wyzwań współczesnego rynku

To tytuł konferencji, która odbędzie się w dniu 14 czerwca br. w Radomiu. Jej organizatorem jest Katedra Polityki Ekonomicznej i Bankowości UTH w Radomiu, Katedra Bankowości i Finansów KUL Jana Pawła II w Lublinie we współpracy z Południowo-Mazowieckim Bankiem Spółdzielczym w Jedlińsku.
 
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, natomiast patronat medialny "Głos Banków Spółdzielczych". Konferencja podzielona została na trzy bloki tematyczne. Pierwszy dotyczył będzie uwarunkowań prawnych i ekonomicznych sektora bankowości spółdzielczej, kolejny skupi się na aspektach operacyjnego zarządzania w bankach spółdzielczych, podczas ostatniego omówione zostaną nowe strategie funkcjonowania banków spółdzielczych. Udział w konferencji jest bezpłatny. Po jej zakończeniu uczestnikom wręczone zostaną certyfikaty udziału w konferencji.

W sprawie pytań dotyczących konferencji prosimy o kontakt z Katedrą Polityki Ekonomicznej i Bankowości, Wydział UTH w Radomiu, pokój 138 tel. (48) 361 -74-22.
 
Formularz zgłoszenia  

Partnerzy