Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

23 kwietnia 2014Bank Spółdzielczy w Płońsku: podsumowanie XI edycji konkursu Młody Przedsiębiorca

Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie już po raz XI była organizatorem konkursu Młody Przedsiębiorca. Celem konkursu jest promowanie wśród młodzieży przedsiębiorczych postaw wobec życia i odważnego projektowania własnych pomysłów. Konkurs umożliwiał sprawdzenie umiejętności w pisaniu projektów oraz zastosowania w praktyce wiedzy nabytej na lekcjach Podstawy Przedsiębiorczości. Głównym sponsorem XI edycji konkursu był Bank Spółdzielczy w Płońsku.
 
Konkurs odbył się w dwóch etapach. W pierwszym uczniowie składali indywidualne biznesplany/projekty do Szkolnych Komisji Konkursowych, które następnie oceniały złożone projekty i wyłaniały zwycięzcę.
 
Drugi etap konkursu odbył się w siedzibie Mazowieckiej Izby Gospodarczej w Ciechanowie. Polegał na prezentacji swojego projektu przez laureatów wyłonionych na etapie szkolnym (z każdej szkoły jeden projekt). Członkowie Komisji Konkursowej MIG oceniali min.: formułę prezentacji projektu, obronę pomysłu, znajomość procedur rejestracyjnych czy pomysł na sfinansowanie.
 
W konkursie wzięli udział uczniowe szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu ciechanowskiego, mławskiego, płońskiego, pułtuskiego, żuromińskiego.
 
Laureatami tegorocznej edycji zostali: I miejsce – Aleksandra Wasińska z II LO w Ciechanowie, II miejsce – Sebastian Majewski z I LO w Mławie, III miejsce – Martyna Rosół z ZS nr 4 w Mławie, IV miejsce – Paulina Kępczyk z ZS nr 4 w Mławie.
 
Źródło: bsplonsk.pl

Partnerzy