Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

17 sierpnia 2017Bank BPS zaprasza miłośników fotografii na specjalne spacery

Bank BPS, oferujący usługi bankowości mobilnej BPS Mobilnie, zaprasza wszystkich miłośników fotografii na Fotospacery w Warszawie i Konstancinie-Jeziornie. Uczestnicy spacerów z Bankiem BPS Mobilnie zwiedzą interesujące i historyczne miejsca, a zarazem będą mogli spełnić swoją pasję fotograficzną.

Spotkania zaplanowane są w trzech terminach w różnych miejscach: w Konstancinie-Jeziornie, na warszawskiej Woli oraz w Łazienkach Królewskich/Ujazdowie.

Uczestników spacerów z Bankiem BPS Mobilnie oprowadzi wybranymi przez siebie trasami licencjonowany przewodnik miejski Daniel Echaust z Portalu Warszawskiego. Z kolei każdemu, kto weźmie swój aparat fotograficzny lub smartfon, fotograf Jacek Bonecki (ambasador marki Bank BPS Mobilnie) podpowie, jak wykonać najlepsze zdjęcia. Na zakończenie Fotospaceru uczestnicy będą mogli przy kawie podzielić się wrażeniami i zaprezentować swoje fotografie.

Na pierwszy Fotospacer Bank BPS zaprasza 17 września br. (w niedzielę) w Konstancinie-Jeziornie. To jedno z najpiękniejszych założeń architektonicznych na Mazowszu, połączenie przeszłości i teraźniejszości z ciekawym układem urbanistycznym. Uczestnicy spaceru spotkają się w Eva Park Life&Spa, zlokalizowanym w Parku w Konstancinie (przy tężniach), a następnie wyruszą na spacer po Uzdrowisku. Partnerem tego Fotospaceru jest Uzdrowisko Konstancin.

Kolejny spacer odbędzie się 14 października br. (w sobotę). Spacerowicze spotkają się w Centrali Banku BPS przy ul. Grzybowskiej 81 w Warszawie (vis-a-vis Muzeum Powstania Warszawskiego), skąd wyruszą na zwiedzanie Woli, w tym przede wszystkim okolic ulicy Chłodnej.

Trzeci spacer, odbędzie się 11 listopada br. w Święto Niepodległości (sobota)  i będzie miał charakter patriotyczny. Spacerowicze spotkają się w Centrali Banku BPS przy ul. Grzybowskiej 81 w Warszawie, skąd wyruszą autobusem na zwiedzanie okolic Ujazdowa, głównie Łazienek Królewskich i Belwederu.

Udział w Fotospacerach jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja. Maksymalna liczba uczestników jednego spaceru to 50 osób.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału na adres email fotoBPSmobilnie@bankbps.pl z tytułem wiadomości „Fotospacery”. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w spacerze otrzymają potwierdzenie mailowe. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły na: www.facebook.com/BankBPSMobilnie oraz www.bankbps.pl/fotospacery

Partnerzy