Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

30 lipca 2015Bieg Limanowa Forrest oraz Finał Loterii Autolokata towarzyszył Świętu Spółdzielczości Bankowej

W ramach Święta Spółdzielczości Bankowej odbył się VII Bieg Limanowa Forrest – którego sponsorem strategicznym był Bank Spółdzielczy w Limanowej, rozstrzygnięto również XI edycję Loterii Autolokata.

30 lipca 2015 Dzień Spółdzielczości w Banku Spółdzielczym w Zambrowie

W  dniu  3 lipca  br.  Bank  Spółdzielczy  w  Zambrowie   obchodził  swoje  lokalne  Święto   z  okazji Międzynarodowego   Dnia  Spółdzielczości. W  obchodach   uroczystości   udział wzięli   władze  Miasta,  Gminy,  Powiatu, Instytucji   współpracujących   z  Bankiem   oraz  potencjalni  klienci, delegaci, Rada,  Zarząd  i  pracownicy  Banku.

30 lipca 2015Tak świętował Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Obchody Święta Spółdzielczości Bankowej w GBS Banku w Strzelinie zorganizowały Oddziały w Strzelinie, Borowie, Przewornie i Lądku Zdrój. W placówkach zorganizowano szereg atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

30 lipca 2015Gala przedsiębiorców w ramach ŚSB

28 czerwca br. Vistula BS zorganizował dla swoich Klientów VIP wyjazd na V Letnią Galę Przedsiębiorców na Rancho pod Bocianem w Tarczynie.

30 lipca 2015MBS w Giżycku świętował z lokalną społecznością

W niedzielę, 28 czerwca 2015 r. Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku zorganizował „Dzień otwarty z okazji obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej”.

27 lipca 2015Święto Spółdzielczości Bankowej 2015 i XXII Święto Roweru w Lubartowie

Bank Spółdzielczy w Lubartowie rozpoczął obchody Święta Spółdzielczości Bankowej z najmłodszymi.

27 lipca 2015Jubileusz 140-lecia działalności Banku Spółdzielczego w Czarnkowie

W dniu 25 lipca br. w Miejskim Centrum Kultury w Czarnkowie miała miejsce uroczystość jubileuszowa 140-lecia działalności Banku Spółdzielczego w Czarnkowie, w którym wzięli udział przedstawiciele władz państwowych: Senator RP Pan Mieczysław Augustyn, Poseł na Sejm RP Pan Stanisław Kalemba, przedstawiciele środowiska bankowości spółdzielczej: Prezes Zarządu SGB Banku S.A. w Poznaniu Pan Ryszard Lorek, prezesi okolicznych banków spółdzielczych, a także reprezentanci lokalnych władz, obecni i emerytowani pracownicy oraz Członkowie i Klienci Banku Spółdzielczego w Czarnkowie. W uroczystości wzięła także udział Prezes Zarządu KZBS Pani Krystyna Majerczyk-Żabówka.

24 lipca 2015Święto Spółdzielczości Bankowej z Bankiem Spółdzielczym w Człuchowie

W związku z obchodami Święta Spółdzielczości Bankowej 2015 r., Bank Spółdzielczy w Człuchowie, wzorem lat ubiegłych, wprowadził okresową sprzedaż promocyjną kredytów udzielanych zarówno klientom Banku, jak i pozostałym osobom, które dotychczas z Bankiem nie współpracowały.
 

23 lipca 2015Obchody ŚSB w Banku Spółdzielczym w Zatorze

Bank Spółdzielczy w Zatorze zawsze łączy obchody Święta Spółdzielczości Bankowej z lokalnym Świętem Miasta zwanym Dniami Zatora lub Świętem Karpia, które odbywa się corocznie w pierwszy weekend lipca, tak było również w tym roku.

17 lipca 2015Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie włączył się w obchody Święta Spółdzielczości Bankowej

Podobnie jak w roku ubiegłym, w ostatni piątek czerwca, Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie obchodził Święto Spółdzielczości Bankowej. Tego dnia wszystkie Placówki Banku zostały udekorowane balonikami w kolorach Banku, a na Klientów czekały słodkości.

16 lipca 2015Święto Spółdzielczości Bankowej w Wojsławicach

W Wojsławicach obchody Święta Spółdzielczości Bankowej rozpoczęły się 4 lipca br. wycieczką członków i klientów Banku. Na odkrywanie uroków Sandomierza zdecydowało się 70 osób. Natomiast 12 lipca br. odbył się festyn zorganizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Miłośników Wojsławic.

15 lipca 2015Niedziela z Bankiem Spółdzielczym w Zgierzu

W ostatnią niedzielę czerwca aura nie zachęcała do opuszczania domowych pieleszy. W Zgierzu i jego okolicach było pochmurno i deszczowo a temperatura nie przekraczała 15oC. Pracownicy i Zarząd Banku Spółdzielczego w Zgierzu z niepokojem wpatrywali się
w przesuwające się po niebie ciemne chmury. Właśnie na ten dzień zaplanowali otwarcie drzwi Centrali przy ul. Długiej 62A dla chętnych do odwiedzenia Banku i liczyli na to, że w specjalnie przygotowanych dla Gości atrakcjach będzie uczestniczyło duże grono Zgierzan i mieszkańców okolicznych miejscowości. Na szczęście obawy co do frekwencji okazały się bezpodstawne - pierwsi goście stawili się przed placówką Banku jeszcze przed jej otwarciem.
 

14 lipca 2015Święto Spółdzielczości Bankowej w Choszcznie

26 czerwca br., Starostwo Powiatowe zorganizowało na głównym placu miasta festyn „Wakacje z Powiatem” w które włączył się Bank Spółdzielczy w Choszcznie. Eksponowano balon reklamowy Banku, banery z informacją o Święcie, a przede wszystkim stoisko informacyjno – reklamowe z mnóstwem gadżetów dla dzieci i młodzieży oraz okolicznościowymi informatorami.

08 lipca 2015Bank bez tajemnic

Prawdziwe tłumy odwiedziły 4 lipca, podczas Dnia Otwartego, Bank Spółdzielczy w Tworogu. Tak duże zainteresowanie było miłym zaskoczeniem dla organizatorów, bo konkurencją był 30–stopniowy upał i bezchmurne niebo – czytamy w komunikacie przekazanym przez Bank.

07 lipca 2015Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu świętuje z lokalną społecznością

Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu podobnie, jak w poprzednim roku obchodził Święto Spółdzielczości Bankowej w dniu obchodów ogólnopolskich tj. 28 czerwca 2015 r.

« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »

Partnerzy