Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

08 lipca 2015Bank bez tajemnic

Prawdziwe tłumy odwiedziły 4 lipca, podczas Dnia Otwartego, Bank Spółdzielczy w Tworogu. Tak duże zainteresowanie było miłym zaskoczeniem dla organizatorów, bo konkurencją był 30–stopniowy upał i bezchmurne niebo – czytamy w komunikacie przekazanym przez Bank.

07 lipca 2015Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu świętuje z lokalną społecznością

Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu podobnie, jak w poprzednim roku obchodził Święto Spółdzielczości Bankowej w dniu obchodów ogólnopolskich tj. 28 czerwca 2015 r.

06 lipca 2015Święto Bankowości Spółdzielczej na rowerze

5 lipca br. odbył się I Bankowy Rajd Rowerowy. Rajd przypadł w tym roku na 28 czerwca. Pomysłodawcą i głównym organizatorem rajdu, którego celem była integracja i podkreślenie roli, jaką pełni bank w życiu społeczno-gospodarczym Gminy  był Bank Spółdzielczy w Miedźnej.

06 lipca 2015Wspólne Świętowanie z Rejonowym Bankiem Spółdzielczym w Lututowie  

W ramach obchodów ogólnopolskiego Święta Spółdzielczości Bankowej, w dniu 28 czerwca br. w placówkach Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie odbył się „Dzień z Bankiem Spółdzielczym”, podczas którego na odwiedzających Bank czekały miłe niespodzianki.

05 lipca 2015„Bank dla każdego”

Tytułowe hasło przyświecało uroczystości Jubileuszu 115 -lecia Banku Spółdzielczego w Raciborzu oraz Święta Spółdzielczości Bankowej.  

05 lipca 2015Tak świętował Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku

28 czerwca br. odbyły się obchody Święta Spółdzielczości Bankowej. Do świętowania przyłączył się również Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku.

04 lipca 2015Ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej połączone z jubileuszem 110-lecia Spółdzielczości Bankowej w Poddębicach

28 czerwca 2015 r. Bank Spółdzielczy w Poddębicach przygotował „Dzień Otwarty” zorganizowany z okazji Święta Spółdzielczości Bankowej 2015. W tym dniu Bank również obdarował nagrodami Laureatów konkursu pn. „Wyjątkowa promocja na wyjątkowe okazje” w którym należało przygotować hasła reklamowe Banku.

03 lipca 2015Święto Spółdzielczości Bankowej 2015 w BS w Wągrowcu

Inauguracja Święta Spółdzielczości Bankowej, którego obchody przypadły na dzień 28 czerwca br., poprzedzona była  przez Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu informacją na plakatach, które wywieszone zostały w Placówkach Banku. Sama organizacja święta miała miejsce natomiast w dniu 3 lipca br.

03 lipca 2015Dzień z Bankiem Spółdzielczym – Święto Spółdzielczości Bankowej 2015

26 czerwca br. z okazji ŚSB 2015, pracownicy Banku Spółdzielczego w Miliczu  byli ubrani w koszulki z tytułowym nadrukiem. Zadbano również o odpowiedni wystrój sali operacyjnych, a w oddziałach Banku zorganizowano specjalne kąciki zabaw, w których dzieci miały do dyspozycji układanki, bierki, domino oraz kolorowanki i zagadki o tematyce bankowej.

02 lipca 2015Piknik Rodzinny w ramach Święta Spółdzielczości Bankowej

Tegoroczne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej, Bank Spółdzielczy w Podegrodziu rozpoczął 7 czerwca br. na Pikniku Rodzinnym w Olszanie, który jak co roku  dofinansowany był przez Bank.

02 lipca 2015Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji Święta Spółdzielczości Bankowej (OPIS + RELACJA WIDEO)

W sobotę 27 czerwca br. odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy z Bankiem Spółdzielczym w Jastrzębiu Zdroju. Był on organizowany w ramach ogólnopolskiego Święta Spółdzielczości Bankowej.

01 lipca 2015„Etno Kultura w Etno Banku” w ramach obchodów ŚSB

Etno Bank Spółdzielczy z siedzibą w Radziechowach-Wieprzu wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu lokalnej społeczności oraz w ramach obchodzonego Święta Spółdzielczości Bankowej 2015 zorganizował spotkanie promujące kulturę beskidzką.

01 lipca 2015Jubileusz 150-lecia działalności Banku Spółdzielczego w Strzelnie

W dniu 1 lipca 2015 r. w Pałacu Romantycznym w Turznie miała miejsce uroczystość jubileuszowa 150-lecia działalności Banku Spółdzielczego w Strzelnie, w którym wzięli udział przedstawiciele środowiska bankowości spółdzielczej: Wiceprezes Zarządu SGB Banku S.A. w Poznaniu Pan Paweł Masadyński, prezesi okolicznych banków spółdzielczych, a także reprezentanci lokalnych władz, obecni i emerytowani pracownicy oraz Członkowie i Klienci Banku Spółdzielczego w Strzelnie. W uroczystości wzięła także udział Prezes Zarządu KZBS Pani Krystyna Majerczyk-Żabówka.

29 czerwca 2015Święto Bankowości Spółdzielczej w Banku Spółdzielczym w Skierniewicach

Obchody ogólnopolskiego Święta Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Skierniewicach rozpoczęły się 24 czerwca br. Centralne uroczystości miały miejsce w dniu 26 czerwca br., ten dzień miał wyjątkową oprawę. Klienci mogli z bliska poznać pracę Banku, zasady funkcjonowania bankomatu, czy kiosku internetowego. Dla wszystkich przygotowany był słodki poczęstunek i drobne upominki.

25 czerwca 2015Święto Bankowości Spółdzielczej – przyjemne z pożytecznym

Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie włączył  się w ogólnopolskie obchody Święta Spółdzielczości Bankowej. Bank 20 czerwca br., zaprosił mieszkańców Myszkowa na Dni Otwarte i zaproponował edukację bankową w niecodziennej aranżacji.

« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »

Partnerzy