Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

02 września 2016SZKOŁA NA BANK!

Hexa Bank Spółdzielczy rozpoczął 1 września br. razem z pierwszakami. Jak co roku pracownicy Hexa Banku Spółdzielczego gościli na uroczystych apelach rozpoczynających rok szkolny by wręczyć pierwszoklasistom szkół podstawowych upominki.

30 sierpnia 2016SANBank sponsorem Dożynek

Okres wakacyjny to czas, kiedy SANBank intensywnie uczestniczy w lokalnych imprezach społeczno-kulturalnych. W ostatnim czasie Bank został znaczącym sponsorem Dożynek Powiatu Niżańskiego w Ulanowie oraz Dożynek Powiatu Stalowowolskiego w Turbi.
 

23 sierpnia 2016Moto Piknik Oświęcim

W sobotę 20 sierpnia br. odbyła się czwarta edycja Moto Pikniku Oświęcim. Bank Spółdzielczy w Zatorze był współorganizatorem i sponsorem imprezy.

10 sierpnia 2016Trwa II etap konkursu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”

Po raz pierwszy w 13 bankach uczestniczących w konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” tajemniczy klienci badają praktyczne wykonanie standardów jakości bankowości małych i średnich przedsiębiorstw. Badania mają na celu sprawdzenie jaka jest pozycja rynkowa poszczególnych banków w zakresie standardów jakości bankowości MSP na tle liderów rynku. Badanie koncentruje się wokół oceny zdolności do budowy relacji i zaufania oraz oceny na ile te relacje przekładają się na decyzje małych i średnich przedsiębiorców w zakresie wyboru instrumentów finansowych. Projekt prowadzi Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym działający przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

29 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Skępem

Bank Spółdzielczy w Skępem świętowanie rozpoczął podczas obchodów "Dni Skępego". W ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej, aktywnie włączył się w ich organizacje.

25 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej z Bankiem Spółdzielczym w Żurominie

W dniu 25 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Żurominie obchodził Ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej.

19 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej 2016 z Bankiem Spółdzielczym w Płońsku

W dniu 26 czerwca br. w całej Polsce miały miejsce oficjalne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej 2016. Tego dnia nasz Bank zaprosił wszystkich do swoich oddziałów.

14 lipca 2016Powiślański Bank na Dniach Pola  w Trampowie

W dniu 28 czerwca br. Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie uczestniczył w Dniach Pola organizowanych w Trampowie (Trępnowy, k. Nowego Stawu, woj. Pomorskie).

13 lipca 2016SANBank sponsorem rzeszowskiego żużla

W dniu 7 lipca na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa poświęcona współpracy Nadsańskiego Banku Spółdzielczego z klubem żużlowym Stal BETAD Leasing Rzeszów.

13 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej i Jubileusz 90-lecia KDBS Bank

W sobotę 9 lipca br. odbyły się obchody Święta Spółdzielczości Bankowej oraz Jubileusz  90-lecia Kujawsko-Dobrzyńskiego Banku Spółdzielczego we Włocławku.

13 lipca 2016 Święto Spółdzielczości Bankowej 2016 w Banku Spółdzielczym w Inowrocławiu

Tegoroczne obchody ogólnopolskiego Święta Spółdzielczości Bankowej zostały zorganizowane przez Zarząd Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu w dniu 28 czerwca br. w Teatrze Miejskim w formie Wieczoru z Bankiem Spółdzielczym.

13 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej 2016 w Banku Spółdzielczym w Białobrzegach

Zarząd i pracownicy Banku Spółdzielczego w Białobrzegach z wielką przyjemnością gościli w Centrali Banku Klientów, a także ciekawych obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej odwiedzających. Centrala Banku udekorowana została balonami, a także rozstawionymi plakatami z logo Święta Spółdzielczości Bankowej. Pracownicy zajęli się również poczęstunkiem dla odwiedzających nas gości. Upiekli pyszne ciasta, pączki i babeczki. Dla najmłodszych również było mnóstwo łakoci.  Wszyscy pracownicy Banku założyli koszulki z logo Święta, które dopełniły akcent wydarzenia.

06 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej z Bankiem Spółdzielczym w Jarocinie

W sobotę tj. 25 czerwca br. z okazji Święta Bankowości Spółdzielczej Bank Spółdzielczy w Jarocinie zorganizował "Dzień z Bankiem Spółdzielczym".

06 lipca 2016Dzień z Rejonowym Bankiem Spółdzielczym w Lututowie

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Święta Spółdzielczości Bankowej w Polsce, w dniu 25 czerwca br. w placówkach Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie odbył się „Dzień z Bankiem Spółdzielczym”.

06 lipca 2016Szkoła Podstawowa w Wyszanowie liderem SKO

W dniu 21 czerwca br. podczas inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej w Warszawie wyłoniono laureatów II edycji Konkursu SKO – „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”.

« poprzednie ... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ... następne »

Partnerzy