Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

30 października 2015Dotacje z UE z Bankiem Piastowskim

22 września br. w Gospodarstwie Agroturystycznym „Zacisze” w Broniewicach odbyły się bezpłatne warsztaty projektowe „Dotacje UE dla Sektora MSP”, zorganizowane przez Piastowski Bank Spółdzielczy w Janikowie.

26 października 2015SANBank wyróżniony Znakiem Jakości Przedsiębiorców

24 października br. Nadsański Bank Spółdzielczy podczas uroczystej Gali w Warszawie, odebrał z rąk wicepremiera, ministra  gospodarki Janusza Piechocińskiego, statuetkę Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców.

22 października 2015Banki spółdzielcze zaangażowane w pomoc polskim szkołom na Litwie

W pierwszej połowie października przedstawiciele Banków Spółdzielczych w Łomazach, Międzyrzecu Podlaskim, Parczewie i Wisznicach spotkali się w Wilnie z Panią Heleną Gasperską – Dyrektor Szkoły Podstawowej na Lipówce, wręczając jej 5 laptopów ufundowanych przez Banki Spółdzielcze w: Białej Podlaskiej, Łomazach, Międzyrzecu Podlaskim, Mrągowie, Parczewie, Radzyniu Podlaskim, Siedlcach, Suwałkach, Tarczynie i Wisznicach. Wyjazd organizowały i finansowały banki w nim uczestniczące. Poniżej zamieszczamy relację z tego wydarzenia przekazaną przez Bank Spółdzielczy w Wisznicach wraz z prośbą o wsparcie tej szczytnej inicjatywy.

05 października 2015Bank Spółdzielczy w Raszynie ma 65 lat

W dniu 29 września br. odbył się jubileusz 65-lecia Banku Spółdzielczego w Raszynie.

30 września 2015Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce świętuje 90-lecie

W dniu 26 września br. Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce obchodził swoje 90 - lecie. Uroczystość odbyła się w charakterystycznym dla regionu miejscu – Kopalni Soli w Wieliczce.

30 września 201570 lat Banku Spółdzielczego w Pruszczu Pomorskim

W dniu 25 września br. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 70-lecia Banku Spółdzielczego w Pruszczu Pomorskim.

28 września 2015Dożynki w Banku Spółdzielczym w Myszkowie

30 sierpnia br. w Koziegłowach odbyły się dożynki Powiatowo-Gminne, na których Międzypowiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w  Myszkowie, dedykowano piękny wieniec dożynkowy „ul”, za długoletnie, stałe uczestnictwo w życiu społeczno - gospodarczym lokalnego środowiska. Wieniec to symbol partnerstwa w realizacji powiatowej, gminnej polityki.

25 września 2015Bank pokoleń

Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie skończył 100 lat. Obchody jubileuszu działalności tej finansowej instytucji odbyły się 19 września br. w Zakrzewie.

16 września 2015Warszawski Bank Spółdzielczy świętuje 90-lecie

W dniu 12 września br. w Hotelu Sofitel Warszawa Viktoria odbyła się uroczystość 90-lecia Warszawskiego Banku Spółdzielczego.

16 września 201565 lat Banku Spółdzielczego w Gryficach

W dniu 11 września br. w Ośrodku Konferencyjnym Sandra Spa w Pogorzelicy odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji  65 – lecia Banku Spółdzielczego w Gryficach.

16 września 2015Orły Agrobiznesu dla banków spółdzielczych

9 września br. w Pałacu Staszica w Warszawie rozstrzygnięto 52. edycję konkursu „Orzeł Agrobiznesu”. Uczestniczyli w niej również przedstawiciele bankowości spółdzielczej. Nagrodę otrzymały dwa banki spółdzielcze, a sześciu przedłużono licencje.

04 sierpnia 2015Świętowali 40- lecie WBS Banku  oraz Święto Spółdzielczości Bankowej przez 4 tygodnie

W tym roku Warmiński Bank Spółdzielczy miał aż dwa powody do świętowania! 1 lipca br. obchodził  jubileusz 40-lecia istnienia oraz Święto Spółdzielczości Bankowej 2015.

30 lipca 2015Tak świętował Bank Spółdzielczy w Płońsku

Święto Spółdzielczości Bankowej 2015 odbyło się w całej Polsce pod hasłem „Dzień z Bankiem Spółdzielczym” i oficjalnie przypadło na dzień 28 czerwca. Bank Spółdzielczy w Płońsku zaproponował Klientom aż trzy dni świętowania!

30 lipca 2015Dzień Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Józefowie nad Wisłą

Podobnie jak w roku ubiegłym, w ostatni piątek czerwca, Bank Spółdzielczy w Józefowie nad Wisłą obchodził Święto Spółdzielczości Bankowej.

30 lipca 2015Obchody Święta Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Warcie Oddział w Buczku

Bank Spółdzielczy w Warcie Święto Spółdzielczości Bankowej 2015, obchodził wspólnie z organizowanym w dniach 27-28 czerwca 2015r. I Krajowym Świętem Truskawki w Buczku.

« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »

Partnerzy