Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

10 marca 2016Program 500+ w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. oraz zrzeszonych Bankach Spółdzielczych

Klienci Banku BPS oraz zrzeszonych Banków Spółdzielczych będą mieli możliwość złożenia wniosku do Programu 500+ za pośrednictwem systemu bankowości internetowej, dostępnego w ich Banku.

09 marca 2016Bank „O finansach w bibliotece”

Bank Spółdzielczy w Limanowej jest szczególnie zaangażowany w edukację finansową. Stąd też 8 marca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej została przeprowadzona prelekcja dedykowana uczestnikom projektu „O finansach w bibliotece”.

09 marca 2016110- lecie Pobiedzisko – Goślińskiego  Banku Spółdzielczego w Pobiedziskach

W dniu 3 marca br. w Domu Kultury w Pobiedziskach odbyła się uroczystość 110 - lecia Pobiedzisko - Goślińskiego Banku Spółdzielczego w Pobiedziskach.

01 marca 2016„Poczuj wiosnę w swoim portfelu” - nowość w ofercie  Banku Spółdzielczego w Miliczu

Od 1 marca Bank Spółdzielczy wprowadza do swojej oferty nowy produkt – Kredyt Wiosenny, który będzie dostępny do 31 maja br.

01 marca 201630 tysięcy złotych za wybór najlepszego sportowca Warmii i Mazur od WBS Banku

Gazeta Olsztyńska już po raz 55 zorganizowała Plebiscyt na 10-ciu Najpopularniejszych Sportowców Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

29 lutego 2016XIII edycja Loterii AUTOLOKATA w BS w Limanowej

Od 29 lutego 2016r. rozpoczęła się kolejna, XIII już edycja Loterii AUTOLOKATA organizowana przez Bank Spółdzielczy w Limanowej.

27 stycznia 2016Bank Spółdzielczy w Kielcach otwiera nową siedzibę oddziału

W dniu 26 stycznia br. nastąpiło uroczyste otwarcie nowej siedziby Oddziału w Morawicy Banku Spółdzielczego w Kielcach, wybudowanego obok dotychczasowego budynku oddziału.

11 stycznia 2016SANBank po raz kolejny zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej  Pomocy

10 stycznia 2016 roku Nadsański Bank Spółdzielczy po raz kolejny włączył się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny XXIV Finał WOŚP przebiegał pod hasłem „Mierzymy wysoko”.

27 listopada 2015Podwójne powody do świętowania

13 listopada 2015. w Limanowej odbyła się XI Limanowska Gala Przedsiębiorczości pod Honorowym Patronatem Elżbiety Bieńkowskiej Komisarz UE ds. Rynku  Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Andrzeja Czerwińskiego Ministra Skarbu Państwa, Stanisława Hodorowicza Senatora RP, oraz Marka Sowy Marszałka Województwa Małopolskiego. Wsród zaproszonych gosci obecni byli również przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Limanowej.

16 listopada 2015Integracja z muzyką w tle

14 listopada br. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyła się impreza pod hasłem „Z CANTABILE przy kominku”, której sponsorem był ESBANK Bank Spółdzielczy. Wydarzenie to stanowi znak rozpoznawczy radomszczańskich Spotkań Chóralnych, na które siódmy rok z rzędu zaprosiło Stowarzyszenie Muzyki Chóralnej CANTABILE z Radomska.

12 listopada 2015Święto Niepodległości z SANBankiem

11 listopada br. w Stalowej Woli odbył się XXIII Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości, którego sponsorem był Nadsański Bank Spółdzielczy.  Organizatorem Biegu był Katolicki Klub Sportowy Victoria, który wraz z SANBankiem corocznie zachęca mieszkańców do sportowego świętowania rocznicy odzyskania niepodległości, jak również od wielu lat upowszechnia sport i zdrowe spędzanie wolnego czasu.

09 listopada 2015Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2015

Kolejna jesienna edycja Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń odbyła się w dniach 21-22 października 2015 r. w warszawskim Hotelu Westin. Wydarzenie było realizowane w formie trzech równoległych konferencji branżowych: X edycji Warsaw International Banking Summit; VI edycji Insurance Forum; III Forum Zarządzania Wierzytelnościami.
 

09 listopada 2015Tytuł Przyjaciela Szkoły dla Banku Spółdzielczego w Miliczu

7 listopada br. Zespół Szkół i Przedszkola im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnicach świętował Jubileusz 70-lecia swojego istnienia. Podczas uroczystości Bankowi Spółdzielczemu w Miliczu nadano zaszczytny tytuł Przyjaciela Szkoły, a prezes Zarządu Banku Katarzyna Misiak odebrała pamiątkową statuetkę.

30 października 2015Dotacje z UE z Bankiem Piastowskim

22 września br. w Gospodarstwie Agroturystycznym „Zacisze” w Broniewicach odbyły się bezpłatne warsztaty projektowe „Dotacje UE dla Sektora MSP”, zorganizowane przez Piastowski Bank Spółdzielczy w Janikowie.

26 października 2015SANBank wyróżniony Znakiem Jakości Przedsiębiorców

24 października br. Nadsański Bank Spółdzielczy podczas uroczystej Gali w Warszawie, odebrał z rąk wicepremiera, ministra  gospodarki Janusza Piechocińskiego, statuetkę Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców.

« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »

Partnerzy