Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

27 grudnia 2016ESBANK i spółdzielcza grupa bankowa wspólnie wspierają harcerzy

Od ponad 30 lat za sprawą Hufca Radomsko integruje i artystycznie rozwija młodzież zrzeszoną w ZHP. W 2016 r. roku organizację w Radomsku OPALU – Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Artystycznego wspólnie wsparły ESBANK Bank Spółdzielczy oraz SGB-Bank S.A.

14 listopada 2016Bieg Niepodległości z SANBank

11 listopada br. w Stalowej Woli odbył się XXIV Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości, którego organizatorem był Katolicki Klub Sportowy Victoria, a sponsorem głównym Nadsański Bank Spółdzielczy.

19 września 2016Krakowski Oddział SANBanku w nowej siedzibie

Piękny budynek, duża przestrzeń, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania – tak wygląda nowa placówka Oddziału SANBanku w Krakowie. 12 września 2016 roku dokonano uroczystego otwarcia nowej siedziby Krakowskiego Oddziału SANBanku. Oddział znajduje się teraz przy ulicy Stawowej 10.

12 września 201670 lat Mazurskiego Banku Spółdzielczego w Giżycku

W dniu 3 września br. Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku odchodził swoje 70-lecie istnienia.

06 września 2016Nowa sala obsługi biznesu BS w Oławie

W Oddziale Banku Spółdzielczego w Oławie przy ul. Pałacowej 13 w Oławie została oddana do użytku nowo zmodernizowana Sala Obsługi Klientów Instytucjonalnych. Modernizacja Sali została przeprowadzona z myślą zwiększenia jakości i komfortu obsługi Klientów biznesowych jak również estetyki głównej placówki Banku. Jest urządzona w nowoczesny sposób. Pracownicy Banku mają nadzieję, że nowa Sala spełni oczekiwania Klientów, a wizyta w Banku będzie czystą przyjemnością.

05 września 2016Hexa Bank sponsorem festiwalu „Ja i Ty”

W dniu 8 września br. startuje 4. edycja Europejskiego Festiwalu Filmowego i Sztuk Wszelakich "JA i TY", którego organizatorem jest Stowarzyszenie Ludzi Społecznie Naznaczonych JA i TY. Hexa Bank Spółdzielczy został patronem strategicznym tego wydarzenia.

02 września 2016SZKOŁA NA BANK!

Hexa Bank Spółdzielczy rozpoczął 1 września br. razem z pierwszakami. Jak co roku pracownicy Hexa Banku Spółdzielczego gościli na uroczystych apelach rozpoczynających rok szkolny by wręczyć pierwszoklasistom szkół podstawowych upominki.

30 sierpnia 2016SANBank sponsorem Dożynek

Okres wakacyjny to czas, kiedy SANBank intensywnie uczestniczy w lokalnych imprezach społeczno-kulturalnych. W ostatnim czasie Bank został znaczącym sponsorem Dożynek Powiatu Niżańskiego w Ulanowie oraz Dożynek Powiatu Stalowowolskiego w Turbi.
 

23 sierpnia 2016Moto Piknik Oświęcim

W sobotę 20 sierpnia br. odbyła się czwarta edycja Moto Pikniku Oświęcim. Bank Spółdzielczy w Zatorze był współorganizatorem i sponsorem imprezy.

10 sierpnia 2016Trwa II etap konkursu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”

Po raz pierwszy w 13 bankach uczestniczących w konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” tajemniczy klienci badają praktyczne wykonanie standardów jakości bankowości małych i średnich przedsiębiorstw. Badania mają na celu sprawdzenie jaka jest pozycja rynkowa poszczególnych banków w zakresie standardów jakości bankowości MSP na tle liderów rynku. Badanie koncentruje się wokół oceny zdolności do budowy relacji i zaufania oraz oceny na ile te relacje przekładają się na decyzje małych i średnich przedsiębiorców w zakresie wyboru instrumentów finansowych. Projekt prowadzi Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym działający przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

29 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Skępem

Bank Spółdzielczy w Skępem świętowanie rozpoczął podczas obchodów "Dni Skępego". W ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej, aktywnie włączył się w ich organizacje.

25 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej z Bankiem Spółdzielczym w Żurominie

W dniu 25 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Żurominie obchodził Ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej.

19 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej 2016 z Bankiem Spółdzielczym w Płońsku

W dniu 26 czerwca br. w całej Polsce miały miejsce oficjalne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej 2016. Tego dnia nasz Bank zaprosił wszystkich do swoich oddziałów.

14 lipca 2016Powiślański Bank na Dniach Pola  w Trampowie

W dniu 28 czerwca br. Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie uczestniczył w Dniach Pola organizowanych w Trampowie (Trępnowy, k. Nowego Stawu, woj. Pomorskie).

13 lipca 2016SANBank sponsorem rzeszowskiego żużla

W dniu 7 lipca na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa poświęcona współpracy Nadsańskiego Banku Spółdzielczego z klubem żużlowym Stal BETAD Leasing Rzeszów.

« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »

Partnerzy