Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

30 lipca 2015Dzień Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Józefowie nad Wisłą

Podobnie jak w roku ubiegłym, w ostatni piątek czerwca, Bank Spółdzielczy w Józefowie nad Wisłą obchodził Święto Spółdzielczości Bankowej.

30 lipca 2015Obchody Święta Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Warcie Oddział w Buczku

Bank Spółdzielczy w Warcie Święto Spółdzielczości Bankowej 2015, obchodził wspólnie z organizowanym w dniach 27-28 czerwca 2015r. I Krajowym Świętem Truskawki w Buczku.

30 lipca 2015Bieg Limanowa Forrest oraz Finał Loterii Autolokata towarzyszył Świętu Spółdzielczości Bankowej

W ramach Święta Spółdzielczości Bankowej odbył się VII Bieg Limanowa Forrest – którego sponsorem strategicznym był Bank Spółdzielczy w Limanowej, rozstrzygnięto również XI edycję Loterii Autolokata.

30 lipca 2015 Dzień Spółdzielczości w Banku Spółdzielczym w Zambrowie

W  dniu  3 lipca  br.  Bank  Spółdzielczy  w  Zambrowie   obchodził  swoje  lokalne  Święto   z  okazji Międzynarodowego   Dnia  Spółdzielczości. W  obchodach   uroczystości   udział wzięli   władze  Miasta,  Gminy,  Powiatu, Instytucji   współpracujących   z  Bankiem   oraz  potencjalni  klienci, delegaci, Rada,  Zarząd  i  pracownicy  Banku.

30 lipca 2015Tak świętował Bank Spółdzielczy w Strzelinie

Obchody Święta Spółdzielczości Bankowej w GBS Banku w Strzelinie zorganizowały Oddziały w Strzelinie, Borowie, Przewornie i Lądku Zdrój. W placówkach zorganizowano szereg atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

30 lipca 2015Gala przedsiębiorców w ramach ŚSB

28 czerwca br. Vistula BS zorganizował dla swoich Klientów VIP wyjazd na V Letnią Galę Przedsiębiorców na Rancho pod Bocianem w Tarczynie.

30 lipca 2015MBS w Giżycku świętował z lokalną społecznością

W niedzielę, 28 czerwca 2015 r. Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku zorganizował „Dzień otwarty z okazji obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej”.

27 lipca 2015Święto Spółdzielczości Bankowej 2015 i XXII Święto Roweru w Lubartowie

Bank Spółdzielczy w Lubartowie rozpoczął obchody Święta Spółdzielczości Bankowej z najmłodszymi.

27 lipca 2015Jubileusz 140-lecia działalności Banku Spółdzielczego w Czarnkowie

W dniu 25 lipca br. w Miejskim Centrum Kultury w Czarnkowie miała miejsce uroczystość jubileuszowa 140-lecia działalności Banku Spółdzielczego w Czarnkowie, w którym wzięli udział przedstawiciele władz państwowych: Senator RP Pan Mieczysław Augustyn, Poseł na Sejm RP Pan Stanisław Kalemba, przedstawiciele środowiska bankowości spółdzielczej: Prezes Zarządu SGB Banku S.A. w Poznaniu Pan Ryszard Lorek, prezesi okolicznych banków spółdzielczych, a także reprezentanci lokalnych władz, obecni i emerytowani pracownicy oraz Członkowie i Klienci Banku Spółdzielczego w Czarnkowie. W uroczystości wzięła także udział Prezes Zarządu KZBS Pani Krystyna Majerczyk-Żabówka.

24 lipca 2015Święto Spółdzielczości Bankowej z Bankiem Spółdzielczym w Człuchowie

W związku z obchodami Święta Spółdzielczości Bankowej 2015 r., Bank Spółdzielczy w Człuchowie, wzorem lat ubiegłych, wprowadził okresową sprzedaż promocyjną kredytów udzielanych zarówno klientom Banku, jak i pozostałym osobom, które dotychczas z Bankiem nie współpracowały.
 

23 lipca 2015Obchody ŚSB w Banku Spółdzielczym w Zatorze

Bank Spółdzielczy w Zatorze zawsze łączy obchody Święta Spółdzielczości Bankowej z lokalnym Świętem Miasta zwanym Dniami Zatora lub Świętem Karpia, które odbywa się corocznie w pierwszy weekend lipca, tak było również w tym roku.

17 lipca 2015Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie włączył się w obchody Święta Spółdzielczości Bankowej

Podobnie jak w roku ubiegłym, w ostatni piątek czerwca, Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie obchodził Święto Spółdzielczości Bankowej. Tego dnia wszystkie Placówki Banku zostały udekorowane balonikami w kolorach Banku, a na Klientów czekały słodkości.

16 lipca 2015Święto Spółdzielczości Bankowej w Wojsławicach

W Wojsławicach obchody Święta Spółdzielczości Bankowej rozpoczęły się 4 lipca br. wycieczką członków i klientów Banku. Na odkrywanie uroków Sandomierza zdecydowało się 70 osób. Natomiast 12 lipca br. odbył się festyn zorganizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Miłośników Wojsławic.

15 lipca 2015Niedziela z Bankiem Spółdzielczym w Zgierzu

W ostatnią niedzielę czerwca aura nie zachęcała do opuszczania domowych pieleszy. W Zgierzu i jego okolicach było pochmurno i deszczowo a temperatura nie przekraczała 15oC. Pracownicy i Zarząd Banku Spółdzielczego w Zgierzu z niepokojem wpatrywali się
w przesuwające się po niebie ciemne chmury. Właśnie na ten dzień zaplanowali otwarcie drzwi Centrali przy ul. Długiej 62A dla chętnych do odwiedzenia Banku i liczyli na to, że w specjalnie przygotowanych dla Gości atrakcjach będzie uczestniczyło duże grono Zgierzan i mieszkańców okolicznych miejscowości. Na szczęście obawy co do frekwencji okazały się bezpodstawne - pierwsi goście stawili się przed placówką Banku jeszcze przed jej otwarciem.
 

14 lipca 2015Święto Spółdzielczości Bankowej w Choszcznie

26 czerwca br., Starostwo Powiatowe zorganizowało na głównym placu miasta festyn „Wakacje z Powiatem” w które włączył się Bank Spółdzielczy w Choszcznie. Eksponowano balon reklamowy Banku, banery z informacją o Święcie, a przede wszystkim stoisko informacyjno – reklamowe z mnóstwem gadżetów dla dzieci i młodzieży oraz okolicznościowymi informatorami.

« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »

Partnerzy