Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

28 czerwca 2017ŚSB 2017: Bank Spółdzielczy w Zgierzu

24 czerwca br. na jednym z największych zgierskich osiedli odbył się festyn podczas którego swoje stoisko w ramach Święta Spółdzielczości Bankowej miał również Bank Spółdzielczy w Zgierzu.

26 czerwca 2017ŚSB 2017: Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim

W dniu 25 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim włączył się w obchody Święta Spółdzielczości Bankowej. W ramach Święta zorganizowano Jubileusz 120-lecia Banku. Wydarzenie to zostało połączone z Dniem Gminy Starogard Gdański.

26 czerwca 2017ŚSB: Biuro KZBS

Biuro KZBS również włączyło się we wspólne świętowanie.

26 czerwca 2017ŚSB 2017: Bank Spółdzielczy w Czarnkowie

Bank Spółdzielczy w Czarnkowie włączył się w obchody Święta Spółdzielczości Bankowej i 21 czerwca 2017 r. dla wszystkich klientów Banku i całej społeczności lokalnej przygotował wiele niespodzianek.

26 czerwca 2017ŚSB 2017: Bank Spółdzielczy w Przysusze

W dniu 24 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Przysusze aktywnie włączył się w obchody lokalne  Święta Spółdzielczości Bankowej 2017.

07 czerwca 2017Prezes Zarządu O.K. Banku Spółdzielczego uhonorowany Medalem im. Mikołaja Kopernika

W dniu 23 maja br. Zarząd Związku Banków Polskich uhonorował p.o. Prezesa Zarządu O.K. Banku Spółdzielczego Pana Dariusza Wójcika przyznając mu Medal im. Mikołaja Kopernika. Uroczystość wręczenia Medalu odbyła się podczas tegorocznego  IX Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej w Warszawie.

26 maja 2017150-lecia działalności Banku Spółdzielczego „Pałuki” w Żninie

W dniu 19 maja br. w sali bankietowej Ośrodka Wczasowego ROMA w Ostrówcach miała miejsce uroczystość jubileuszowa 150-lecia działalności Banku Spółdzielczego „Pałuki” w Żninie, w której wzięli udział przedstawiciele środowiska bankowości spółdzielczej: Prezes Zarządu SGB Banku S.A. w Poznaniu Pan Paweł Pyzik, Prezes Zarządu Spółdzielczego Systemu Ochrony SGB Pan Adam Skowroński, Prezes Zarządu Związku Rewizyjnego Banków Spółdzielczych im. Franciszka Stefczyka w Warszawie Pan Piotr Huzior, prezesi okolicznych banków spółdzielczych, a także reprezentanci lokalnych władz, obecni i emerytowani Pracownicy oraz Członkowie i Klienci Banku Spółdzielczego „Pałuki” w Żninie. W uroczystości wziął także udział Wiceprezes Zarządu KZBS Pan Michał Krakowiak.

18 maja 2017Krajowa Rada Spółdzielcza bierze udział w Nocy Muzeów

W dniu 20 maja 2017 r. w godz. 19:00-24:00 po raz siódmy Krajowa Rada Spółdzielcza weźmie udział w ogólnoeuropejskiej akcji „Noc Muzeów”. Magazyn "Głos Banków Spółdzielczych" objął patronat medialny nad wydarzeniem.

17 maja 2017Z ekonomią za pan brat – podsumowanie projektu

W dniu 16 maja br. w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się konferencja podsumowująca projekt edukacyjny „Z ekonomią za pan brat” zrealizowany przez Fundację „Centrum Obsługi Biznesu” wraz z Narodowym Bankiem Polskim, w partnerstwie z Bankiem Spółdzielczym w Wysokiem Mazowieckiem oraz Bankiem Spółdzielczym w Ciechanowcu. Obszary edukacyjne projektu obejmowały następujące tematy: gospodarowanie budżetem domowym, pieniądz oraz instytucje i usługi finansowe. Uczestnikami projektu byli uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu miasta i gminy Wysokie Mazowieckie oraz gminy Kulesze Kościelne. Przedstawiciel KZBS wziął udział w przedmiotowym wydarzeniu.

15 maja 2017Bank Spółdzielczy w Pszczynie świętuje 110-lecie

W dniu 6 maja br. odbyła się podniosła uroczystość 110 – lecia Banku Spółdzielczego w Pszczynie. Uroczystość  otworzył Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku w Pszczynie Pan Roman Chrószcz dziękując w imieniu obecnych władz Banku wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Banku w całym okresie jego długiej historii.

04 maja 2017 To już 90 lat! - Jubileusz SANBank-u

Dzisiaj trudno sobie wyobrazić, że SANBank jeszcze w 1990 roku zatrudniał 8 pracowników. Aktualnie o potrzeby klientów, pozycję i wizerunek instytucji dba 170 osób.  Rozwój Banku, a także jego społeczną rolę podkreślali 29 kwietnia br. podczas Wielkiej Gali Jubileuszowej licznie zebrani goście, wśród których nie zabrakło również Wiceprezesa Zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych Michała Krakowiaka.

21 lutego 2017Silesia Bank „adoptował” patery śnieżne

Śląski Bank Spółdzielczy SILESIA w Katowicach został opiekunem dzikich kotów. Podopiecznymi Banku są dwie młode samice – Aleika i Amalia, które do śląskiego ZOO przyjechały z WildparkLüneburgerHeide (Niemcy). Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane przy udziale członków Zarządu oraz Dyrektor Zoo w siedzibie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Parku Śląskim w Chorzowie.

07 lutego 2017Wizyta Wiceprezesa KZBS w BRS Rumia

W dniu 3 lutego br. w Rumii odbyło się noworoczne spotkanie, połączone z  uroczystością  20-lecia przyłączenia Banku Spółdzielczego w Szemudzie do Banku Rumia Spółdzielczego.

23 stycznia 2017W uznaniu zasług

Po 42 latach pracy w jednym z oddziałów Banku Spółdzielczego w Ozorkowie na emeryturę przeszła Pani Zofia Chojnacka.

17 stycznia 2017Podsumowanie pracy i osiągnieć Prezesa   Banku Spółdzielczego w Gnieźnie

W dniu 5 stycznia 2017 r. miało miejsce uroczyste pożegnanie w Banku Spółdzielczym w Gnieźnie w związku z przejściem na zasłużoną emeryturę Prezesa Zarządu Banku - Pana Wiesława Zyka.

« poprzednie ... 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 11 12 ... następne »

Partnerzy