Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

29 grudnia 2017ESBANK liderem sprzedaży gwarancji de minimis wśród banków spółdzielczych

Rok 2017 ESBANK Bank Spółdzielczy zamknął z nagrodą przyznaną przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Podczas grudniowego podsumowania rządowego programu gwarancyjnego na rzecz polskich małych i średnich przedsiębiorców, BGK przyznał 5 wyróżnień dla banków najsilniej oddziałujących na osiągane wyniki. W zaszczytnym gronie znalazł się ESBANK Bank Spółdzielczy, należący do Spółdzielczej Grupy Bankowej.

21 grudnia 2017SANBank będzie uczyć finansów w kolejnej Szkole w Nisku

W dniu 21 grudnia br. Nadsański Bank Spółdzielczy podpisał umowę o współpracy w zakresie realizacji działań edukacyjnych z Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Nisku.

14 grudnia 2017BS Milicz świętował jubileusz 70-lecia działalności

W czwartek 7 grudnia br. w Miliczu odbył się Jubileusz 70-lecia Banku Spółdzielczego w Miliczu. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych podczas uroczystości reprezentował Wiceprezes Zarządu Związku, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jarocinie Jan Grzesiek.

14 grudnia 2017O.K. BANK Spółdzielczy z życzeniami

.

13 grudnia 2017140-lat Banku Spółdzielczego w Limanowej (WIDEO)

8 grudnia 2017 r. Bank Spółdzielczy w Limanowej świętował jubileusz 140-lecia działalności. Wydarzenie to było doskonałą okazją do przedstawienia historii i dorobku Banku, bowiem uroczystość połączono z promocją książki - Antoni Józef Mars Herbu Noga (1819-1905), Pamiętnik.

30 listopada 2017Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu w szkolnej ławce

W październiku i listopadzie odbył się szereg spotkań w ramach współpracy Pałuckiego Banku Spółdzielczego w Wągrowcu ze szkołami oszczędzającymi w SKO.

22 listopada 2017EBANK Bank Spółdzielczy w projekcie Otwarta Firma 2017

ESBANK Bank Spółdzielczy od wielu lat jest częścią obejmującej 160 państw świata społeczności, która wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodzieży w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Bank włączył się także w trwającą w dniach 13-19 listopada 2017 r. jubileuszową edycję akcji.

20 listopada 2017SANBank nagrodzony za najwyższą jakość usług

17 listopada br. w Krynicy-Zdroju odbyło się Europejskie Forum Jakości i Innowacyjności oraz Gala podsumowująca XI edycję Programu Najwyższa Jakość QI 2017 podczas, której przyznano Nadsańskiemu Bankowi Spółdzielczemu tytuł Laureata oraz wręczono Srebrne Godło Najwyższej Jakości Quality International 2017 w kategorii QI SERVICES - usługi finansowe najwyższej jakości.

16 listopada 2017„Od niskiej emisji do wysokiej świadomości” – podsumowanie kampanii edukacyjno-informacyjnej

15 listopada br. odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie konferencja podsumowująca kampanię edukacyjno – informacyjną „Od niskiej emisji do wysokiej świadomości”. 

13 listopada 2017SANBank sponsorem głównym Biegu Niepodległości

W sobotę 11 listopada w 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po raz 25 zorganizowano w Stalowej Woli Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości, którego organizatorem był Katolicki Klub Sportowy „Victoria”, a sponsorem głównym Nadsański Bank Spółdzielczy.

08 listopada 2017„Echo Limanowskie” o historii bankowości spółdzielczej w Limanowej

W najnowszym numerze limanowskiego czasopisma „Echo Limanowskie” ukazał się ciekawy artykuł o historii i początkach Banku Spółdzielczego w Limanowej.  

30 października 2017„Dzień Seniora” z SANBankiem

27 października br. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Stalowej Woli zorganizował „Dzień Seniora”, do którego zaprosił lokalne instytucje w tym Nadsański Bank Spółdzielczy.

25 października 2017Promocja BS Milicz podczas Odłowów na Ostoi

W dniach 7 i 8 października br. na Ostoi pod Miliczem odbyły się doroczne Odłowy – jedna z najbardziej spektakularnych imprez plenerowych w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy. Bank Spółdzielczy w Miliczu był nie tylko jednym z głównych sponsorów imprezy organizowanej przez Gospodarstwo Rybackie Milicz, ale również jak co roku zorganizował stoisko promocyjne.

09 października 2017125 – lecie Banku Spółdzielczego w Koronowie

Uroczyste obchody 125-lecia Banku celebrowano w dniu 16 września 2017 r. w plenerowej scenerii nabrzeża koronowskiego jeziora. Okolicznościowe przemówienie wobec liczne zebranych gości wygłosiła Prezes Zarządu Banku, Pani  Alicja Huczyńska. Przybyli Członkowie, Klienci i sympatycy Banku. Obecni byli przedstawiciele rady nadzorczej a także prezesi zaprzyjaźnionych banków spółdzielczych ze Zrzeszenia Grupy SGB. Wśród znamienitych gości byli wójtowie, burmistrzowie okolicznych gmin oraz przedstawiciele starostów lokalnych samorządów a także wielu lokalnych instytucji sportu i kultury.

06 października 2017Jubileusz 150 – lecia Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu

W dniu 28 września br. w Inowrocławiu odbyła się uroczystość jubileuszu 150 – lecia Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu, w której udział wzięli przedstawiciele środowiska bankowego, instytucji samorządowych, klienci i pracownicy Banku. Wszystkich przybyłych powitała Prezes Zarządu Pani Helena Kłosowska wraz z Przewodniczącym Rady BS w Inowrocławiu Panem Piotrem Śniegiem. Pani Prezes w wystąpieniu okolicznościowym  podkreśliła wpływ Banku na rozwój gospodarczy rynku lokalnego, a także społeczną rolę, jaką odgrywa Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu nieustannie angażując się w życie lokalnej społeczności i wspieranie lokalnych przedsięwzięć.

« poprzednie 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy