Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

29 marca 2018O.K. BANK Spółdzielczy z życzeniami

.

26 marca 2018O.K. Bank Spółdzielczy – siła synergii od 40 lat

W marcowym wydaniu miesięcznika KURIER - gazety lokalnej obecnej na rynku od 1990 roku opublikowano artykuł na temat wypracowanej przez lata synergii wynikającej ze współpracy O.K. Banku Spółdzielczego z Gminą i Miastem Czerwionka-Leszczyny.

22 marca 2018Europejski Tydzień Pieniądza w lubartowskich szkołach

Zakończyła się trzecia edycja europejskiego projektu European Money Week, organizowanego przez Europejską Federację Bankową. Celem projektu jest popularyzacja świadomego korzystania z usług finansowych i edukacji ekonomicznej społeczeństwa. W Polsce koordynatorem działań jest Związek Banków Polskich.

22 marca 2018Pucki pomysł na rozwój – zapowiedź artykułu

O tym w jaki sposób Bank Spółdzielczy w Pucku rozwija się strategicznie napiszemy w kolejnym wydaniu magazynu „Głos Banków Spółdzielczych”. Poruszymy również temat coraz częściej omawiany w naszym środowisku, mianowicie powiększania członkostwa w BS-ch.

21 marca 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej rozpoczął promocję kredytu „SPEŁNIENIE MARZEŃ”

Bank Spółdzielczy w Limanowej wraz z nadejściem wiosny rozpoczął promocję kredytu  Bezpieczna Gotówka pod nazwą „Spełnienie Marzeń”.  Teraz klienci Banku mogą realizować plany dzięki atrakcyjnym warunkom kredytu. Największym atutem jest prowizja, która wynosi  0%.  Kredyt można zaciągnąć na kwotę od 500 do 100.000 zł, maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy, a okres promocji kredytu trwa od 21.03.2018 do 30.09.2018r.

21 marca 2018Mistrzostwa Polski Bankowców – Bieg Filipidesa w Pasłęku

Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku od wielu lat wspiera jedną z największych imprez biegowych w regionie – Bieg Filipidesa. Rokrocznie udział w biegu bierze kilkuset uczestników z kraju i zagranicy. Wśród biegaczy są zarówno amatorzy, sympatycy biegania jak również profesjonalni zawodnicy, odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej.

01 marca 2018Walne Zebranie Przedstawicieli Członków Banku Spółdzielczego w Limanowej

W dniu 27 lutego br. odbyło się Walne Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Limanowej, na którym podsumowano działalność Banku w minionym roku i dokonano wyboru nowej Rady Nadzorczej na następną czteroletnią kadencję. Podczas Walnego Zebrania Przedstawicieli - Bank Spółdzielczy w Limanowej został uhonorowany medalem Województwa Małopolskiego Polonia Minor.

13 lutego 2018O.K. Bank Spółdzielczy  - Diament Biznesu 2017 r.

W dniu 9 lutego br. O.K. Bank Spółdzielczy odebrał wyjątkową nagrodę gospodarczą Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny „Diament Biznesu 2017” w kategorii Firma roku. Wyróżnienie przyznano podczas Gali Biznesu w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

16 stycznia 2018Kurier Lubelski: NOWOCZESNA – NA MIARĘ XXI WIEKU

W dniu 8 stycznia br. w „Kurierze Lubelskim" opublikowano artykuł dotyczący otwarcia nowej filii Banku Spółdzielczego w Księżpolu. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

29 grudnia 2017ESBANK liderem sprzedaży gwarancji de minimis wśród banków spółdzielczych

Rok 2017 ESBANK Bank Spółdzielczy zamknął z nagrodą przyznaną przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Podczas grudniowego podsumowania rządowego programu gwarancyjnego na rzecz polskich małych i średnich przedsiębiorców, BGK przyznał 5 wyróżnień dla banków najsilniej oddziałujących na osiągane wyniki. W zaszczytnym gronie znalazł się ESBANK Bank Spółdzielczy, należący do Spółdzielczej Grupy Bankowej.

21 grudnia 2017SANBank będzie uczyć finansów w kolejnej Szkole w Nisku

W dniu 21 grudnia br. Nadsański Bank Spółdzielczy podpisał umowę o współpracy w zakresie realizacji działań edukacyjnych z Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Nisku.

14 grudnia 2017BS Milicz świętował jubileusz 70-lecia działalności

W czwartek 7 grudnia br. w Miliczu odbył się Jubileusz 70-lecia Banku Spółdzielczego w Miliczu. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych podczas uroczystości reprezentował Wiceprezes Zarządu Związku, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jarocinie Jan Grzesiek.

14 grudnia 2017O.K. BANK Spółdzielczy z życzeniami

.

13 grudnia 2017140-lat Banku Spółdzielczego w Limanowej (WIDEO)

8 grudnia 2017 r. Bank Spółdzielczy w Limanowej świętował jubileusz 140-lecia działalności. Wydarzenie to było doskonałą okazją do przedstawienia historii i dorobku Banku, bowiem uroczystość połączono z promocją książki - Antoni Józef Mars Herbu Noga (1819-1905), Pamiętnik.

30 listopada 2017Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu w szkolnej ławce

W październiku i listopadzie odbył się szereg spotkań w ramach współpracy Pałuckiego Banku Spółdzielczego w Wągrowcu ze szkołami oszczędzającymi w SKO.

« poprzednie 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy