Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

25 kwietnia 2018Żużlowe emocje w bankowym wydaniu. Mistrzowska wieloaplikacyjna karta Mastercard Unii Leszno dla Klientów Banków Spółdzielczych SGB

Kibice Unii Leszno jako kolejni, po sympatykach Lecha Poznań i Skry Bełchatów, będą mieli możliwość posiadania karty płatniczej w barwach swojego ukochanego klubu. Do dystrybucji trafia właśnie Mistrzowska karta – efekt współpracy Klubu Unia Leszno Sportowa SA i Banków Spółdzielczych SGB.

13 kwietnia 2018Wyróżnienie “Lider 2017” dla banku spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem

Konkurs Technologiczny, w ramach którego Gazeta Bankowa przyznaje nagrody „Lidera”, to najstarsza i najważniejsza tego typu impreza w Polsce.

12 kwietnia 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej złapał Bakcyla!

Ogólnopolski projekt pod nazwą „Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL” jest społecznym projektem edukacyjnym, którego partnerem został Bank Spółdzielczy w Limanowej.

11 kwietnia 2018GBS Bank najbardziej przyjaznym bankiem 2017 roku!

10 kwietnia 2018 r. podczas Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, po raz siódmy zostały przyznane nagrody w Konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Za najbardziej Przyjazny Bank 2017 roku uznano Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku.

06 kwietnia 2018Matematyczne zmagania przedszkolaków z BS Księżpol

Dodają, odejmują, dzielą, mnożą i dobrze się przy tym bawią. Pomysłodawcą   Olimpiady matematycznej jest Dyrektor Katolickiego Przedszkola im. Jana Pawła II w Biłgoraju, Pan Mieczysław Król dyrektor przedszkola. Bank Spółdzielczy w Księżpolu nie po raz pierwszy wspiera wkładem pieniężnym matematyczne zmagania przedszkolaków. Jest to druga z kolei Olimpiada, która odbyła się  dnia 14 marca br. w Katolickim Przedszkolu im. Jana Pawła II.

04 kwietnia 2018Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Kielcach

W dniu 27 marca br. odbyło się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Kielcach. W posiedzeniu uczestniczyło 70 Delegatów oraz zaproszeni goście.

29 marca 2018O.K. BANK Spółdzielczy z życzeniami

.

26 marca 2018O.K. Bank Spółdzielczy – siła synergii od 40 lat

W marcowym wydaniu miesięcznika KURIER - gazety lokalnej obecnej na rynku od 1990 roku opublikowano artykuł na temat wypracowanej przez lata synergii wynikającej ze współpracy O.K. Banku Spółdzielczego z Gminą i Miastem Czerwionka-Leszczyny.

22 marca 2018Europejski Tydzień Pieniądza w lubartowskich szkołach

Zakończyła się trzecia edycja europejskiego projektu European Money Week, organizowanego przez Europejską Federację Bankową. Celem projektu jest popularyzacja świadomego korzystania z usług finansowych i edukacji ekonomicznej społeczeństwa. W Polsce koordynatorem działań jest Związek Banków Polskich.

22 marca 2018Pucki pomysł na rozwój – zapowiedź artykułu

O tym w jaki sposób Bank Spółdzielczy w Pucku rozwija się strategicznie napiszemy w kolejnym wydaniu magazynu „Głos Banków Spółdzielczych”. Poruszymy również temat coraz częściej omawiany w naszym środowisku, mianowicie powiększania członkostwa w BS-ch.

21 marca 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej rozpoczął promocję kredytu „SPEŁNIENIE MARZEŃ”

Bank Spółdzielczy w Limanowej wraz z nadejściem wiosny rozpoczął promocję kredytu  Bezpieczna Gotówka pod nazwą „Spełnienie Marzeń”.  Teraz klienci Banku mogą realizować plany dzięki atrakcyjnym warunkom kredytu. Największym atutem jest prowizja, która wynosi  0%.  Kredyt można zaciągnąć na kwotę od 500 do 100.000 zł, maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy, a okres promocji kredytu trwa od 21.03.2018 do 30.09.2018r.

21 marca 2018Mistrzostwa Polski Bankowców – Bieg Filipidesa w Pasłęku

Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku od wielu lat wspiera jedną z największych imprez biegowych w regionie – Bieg Filipidesa. Rokrocznie udział w biegu bierze kilkuset uczestników z kraju i zagranicy. Wśród biegaczy są zarówno amatorzy, sympatycy biegania jak również profesjonalni zawodnicy, odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej.

01 marca 2018Walne Zebranie Przedstawicieli Członków Banku Spółdzielczego w Limanowej

W dniu 27 lutego br. odbyło się Walne Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Limanowej, na którym podsumowano działalność Banku w minionym roku i dokonano wyboru nowej Rady Nadzorczej na następną czteroletnią kadencję. Podczas Walnego Zebrania Przedstawicieli - Bank Spółdzielczy w Limanowej został uhonorowany medalem Województwa Małopolskiego Polonia Minor.

13 lutego 2018O.K. Bank Spółdzielczy  - Diament Biznesu 2017 r.

W dniu 9 lutego br. O.K. Bank Spółdzielczy odebrał wyjątkową nagrodę gospodarczą Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny „Diament Biznesu 2017” w kategorii Firma roku. Wyróżnienie przyznano podczas Gali Biznesu w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

16 stycznia 2018Kurier Lubelski: NOWOCZESNA – NA MIARĘ XXI WIEKU

W dniu 8 stycznia br. w „Kurierze Lubelskim" opublikowano artykuł dotyczący otwarcia nowej filii Banku Spółdzielczego w Księżpolu. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

« poprzednie 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy