Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

25 maja 2018Zebranie Przedstawicieli O.K. Banku Spółdzielczego

W dniu 22 maja 2018 r. odbyło się Zebranie Przedstawicieli Orzesko-Knurowskiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Knurowie. W posiedzeniu uczestniczyli delegaci i przedstawiciele lokalnych samorządów.

24 maja 2018O.K. Bank Spółdzielczy – Bakcyl udany debiut

Projekt BAKCYL to wspólne działanie sektora bankowego na rzecz edukacji finansowej młodzieży. Pomysłodawcą i organizatorem jest Warszawski Instytut Bankowości, partnerem Związek Banków Polskich, honorowym patronem Narodowy Bank Polski.

22 maja 2018Finał akcji „SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej”

22 maja 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej odbyło się uroczyste zakończenie akcji „SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej” – edycja 2017/2018 oraz finał konkursu „Dlaczego oszczędzam w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej”.

15 maja 2018Przejechaliśmy 14 476 km dla Stasia i Bartka

W dniach 12-13 maja br. odbył się IV Charytatywny Rajd Rowerowy Banku Spółdzielczego w Koronowie. Uczestnicy przejechali w nim nawet 150 km, aby zebrać środki na leczenie Bartka Trzeciaka z Dąbrówki koło Kamienia Krajeńskiego i Stasia Zglińskiego z Mroczy, którzy chorują na rdzeniowy zanik mięśni.

14 maja 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera akcje ekologiczne oraz promujące zdrowy styl życia

11 maja br. w Bibliotece Pedagogicznej – Filia w Limanowej miało miejsce rozstrzygniecie konkursów plastycznych w ramach programów „Czyste powietrze wokół nas” i „Nie pal przy mnie, proszę”, których organizatorem był  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Limanowej. Bank Spółdzielczy w Limanowej był sponsorem nagród.

14 maja 2018Bank Spółdzielczy w Miliczu podsumował swój jubileuszowy rok

W środę, 25 kwietnia br., odbyło się doroczne Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Miliczu, na którym podsumowano działalność Banku w 2017 r.

26 kwietnia 2018Uczniowie z „Ekonoma” z wizytą w Banku

24 kwietnia br. młodzież z Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej wraz z wychowawcami: Renatą Krzak i Jadwigą Marek, uczestniczyła w  „lekcji bankowości”, którą przeprowadziła Zofia Szewczyk, Dyrektor Handlowy Banku Spółdzielczego w Limanowej.

26 kwietnia 2018HEXABANK aktywnie

21 kwietnia w Łomży odbyła się najgorętsza taneczno-fitnessowa impreza – VIII edycja HEXABANK MARTON TAŃCA i FITNESS.

26 kwietnia 2018Banknot z wizerunkiem Prezesa Banku Spółdzielczego w Limanowej

Szkoła Podstawowa w Młynnem aktywnie współpracuje w ramach SKO z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej. Dzieci pod opieką Anny Pytel chętnie angażują się w oszczędzanie i z radością biorą udział w różnych przedsięwzięciach, które mają na celu kształtowanie umiejętności właściwego zarządzania pieniędzmi.

25 kwietnia 2018Żużlowe emocje w bankowym wydaniu. Mistrzowska wieloaplikacyjna karta Mastercard Unii Leszno dla Klientów Banków Spółdzielczych SGB

Kibice Unii Leszno jako kolejni, po sympatykach Lecha Poznań i Skry Bełchatów, będą mieli możliwość posiadania karty płatniczej w barwach swojego ukochanego klubu. Do dystrybucji trafia właśnie Mistrzowska karta – efekt współpracy Klubu Unia Leszno Sportowa SA i Banków Spółdzielczych SGB.

13 kwietnia 2018Wyróżnienie “Lider 2017” dla banku spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem

Konkurs Technologiczny, w ramach którego Gazeta Bankowa przyznaje nagrody „Lidera”, to najstarsza i najważniejsza tego typu impreza w Polsce.

12 kwietnia 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej złapał Bakcyla!

Ogólnopolski projekt pod nazwą „Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL” jest społecznym projektem edukacyjnym, którego partnerem został Bank Spółdzielczy w Limanowej.

11 kwietnia 2018GBS Bank najbardziej przyjaznym bankiem 2017 roku!

10 kwietnia 2018 r. podczas Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, po raz siódmy zostały przyznane nagrody w Konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Za najbardziej Przyjazny Bank 2017 roku uznano Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku.

06 kwietnia 2018Matematyczne zmagania przedszkolaków z BS Księżpol

Dodają, odejmują, dzielą, mnożą i dobrze się przy tym bawią. Pomysłodawcą   Olimpiady matematycznej jest Dyrektor Katolickiego Przedszkola im. Jana Pawła II w Biłgoraju, Pan Mieczysław Król dyrektor przedszkola. Bank Spółdzielczy w Księżpolu nie po raz pierwszy wspiera wkładem pieniężnym matematyczne zmagania przedszkolaków. Jest to druga z kolei Olimpiada, która odbyła się  dnia 14 marca br. w Katolickim Przedszkolu im. Jana Pawła II.

04 kwietnia 2018Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Kielcach

W dniu 27 marca br. odbyło się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Kielcach. W posiedzeniu uczestniczyło 70 Delegatów oraz zaproszeni goście.

« poprzednie 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy