Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

09 lipca 2018ŚSB 2018: Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy

W dniu 2 lipca br. Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy obchodził Święto Spółdzielczości Bankowej.

09 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy Ziemi Kaliskiej w Koźminku

W dniach 22 i 25 czerwca br. Bank Spółdzielczy Ziemi Kaliskiej w Koźminku zorganizował Święto Spółdzielczości Bankowej.

06 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Koronowie

W dniach 18-22 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Koronowie we wszystkich swoich placówkach obchodził Święto Spółdzielczości Bankowej. W tych dniach do Banku przybyło wielu wspaniałych gości, dla których przygotowano mnóstwo niespodzianek, w tym słodki poczęstunek upieczony przez Członków Zarządu i Pracowników Banku.

06 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Jutrosinie

W dniu 21 czerwca br. po raz kolejny Bank Spółdzielczy w Jutrosinie obchodził w Centrali i w Oddziale w Pakosławiu Święto Spółdzielczości Bankowej.

06 lipca 2018ŚSB 2018: Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu

Przypadające na dzień 24 czerwca br. ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej, Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu obchodził w dniu 30 czerwca br.

05 lipca 2018ŚSB 2018: Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach

2 czerwca br. Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach uczestniczył, po raz kolejny, w imprezie z okazji Dnia Dziecka zorganizowanej przez Burmistrza Gminy Łomianki.

05 lipca 2018ŚSB 2018: Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie

W dniu 29 czerwca br. w placówkach Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie obchodziliśmy ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej 2018 pod hasłem ”Z Bankiem Spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”.

05 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Lubartowie

Tak jak w poprzednich latach, w tym roku również, Bank Spółdzielczy w Lubartowie włączył się w obchody Święta Spółdzielczości Bankowej. Mimo iż był to jeden dzień - niedziela 24.06.2018 r. - nasz Bank świętował przez tydzień, a nawet dłużej...

05 lipca 2018ŚSB 2018: Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie

Obchody Święta Spółdzielczości Bankowej to już coroczna tradycja tego sektora. To okazja do promocji banków spółdzielczych oraz zaakcentowania ich znaczącego miejsca wśród polskich banków. Tegoroczna uroczystość była dla naszego Banku wyjątkowo znacząca, ponieważ rok 2018 to również jubileusz 20-lecia połączenia się 5-ciu banków spółdzielczych: Banku Spółdzielczego w Kwidzynie, w Gardei, w Sadlinkach, w Ryjewie oraz w Gronowie Elbląskim w Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie.

02 lipca 2018Święto Spółdzielczości Bankowej połączone z Biegiem Górskim „Limanowa Forrest”

"Z bankiem spółdzielczym - nowocześnie i bezpiecznie" pod takim hasłem obchodzone było tegoroczne Święto Spółdzielczości Bankowej. W ramach obchodów Bank Spółdzielczy w Limanowej po raz kolejny włączył się jako sponsor strategiczny w organizowany Bieg Górski „Limanowa Forrest”.

02 lipca 2018Jubileusz 55 – lecia Banku Spółdzielczego w Konopiskach

W dniu 13 czerwca br. w Teatrze im. Adama Mickiewicza odbył się jubileusz 55- lecia Banku Spółdzielczego w Konopiskach.

22 czerwca 2018Banki Spółdzielcze nagrodzone w Konkursie Gazety Bankowej

Kolejna edycja konkursu „Gazety Bankowej” – „Najlepszy Bank 2018” i „Bankowy Menedżer Roku 2017” – wyłoniła liderów polskich finansów. Podczas uroczystego spotkania w dniu 20 czerwca br. w Hotelu Bellotto w Warszawie wręczono wyróżnienia wybitnym przedstawicielom bankowości, w tym przedstawicielom bankowości spółdzielczej.

18 czerwca 2018Urodzinowy Festyn Rodzinny z Bankiem Spółdzielczym w Jarocinie

W dniu 16 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Jarocinie świętował wraz z lokalną społecznością swoje 150. urodziny.

12 czerwca 2018Zakończyła się V edycja Programu TalentowiSKO Banków Spółdzielczych

W poniedziałek, 11 czerwca, w siedzibie Banku Polskiej Spółdzielczości w Warszawie wręczono  nagrody zwycięzcom krajowego etapu konkursów w Programie TalentowiSKO. W uroczystości wzięło udział ponad 120 gości. Do centrali Banku BPS przybyli laureaci pierwszych miejsc regionalnego etapu szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski. Towarzyszyli im dyrektorzy szkół, nauczyciele, opiekunowie SKO i przedstawiciele Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS. Do siedziby Banku BPS przybyli także reprezentanci instytucji, które wspierają Program TalentowiSKO: Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Krajowego Związku Banków Spółdzielczych. Gospodarzem spotkania był Pan Zdzisław Kupczyk, Prezes Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości.

01 czerwca 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej partnerem wystawy fotograficznej

Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera ciekawe inicjatywy organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Limanowej, dlatego też był partnerem wystawy Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego.

« poprzednie 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy