Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

02 lipca 2018Święto Spółdzielczości Bankowej połączone z Biegiem Górskim „Limanowa Forrest”

"Z bankiem spółdzielczym - nowocześnie i bezpiecznie" pod takim hasłem obchodzone było tegoroczne Święto Spółdzielczości Bankowej. W ramach obchodów Bank Spółdzielczy w Limanowej po raz kolejny włączył się jako sponsor strategiczny w organizowany Bieg Górski „Limanowa Forrest”.

02 lipca 2018Jubileusz 55 – lecia Banku Spółdzielczego w Konopiskach

W dniu 13 czerwca br. w Teatrze im. Adama Mickiewicza odbył się jubileusz 55- lecia Banku Spółdzielczego w Konopiskach.

22 czerwca 2018Banki Spółdzielcze nagrodzone w Konkursie Gazety Bankowej

Kolejna edycja konkursu „Gazety Bankowej” – „Najlepszy Bank 2018” i „Bankowy Menedżer Roku 2017” – wyłoniła liderów polskich finansów. Podczas uroczystego spotkania w dniu 20 czerwca br. w Hotelu Bellotto w Warszawie wręczono wyróżnienia wybitnym przedstawicielom bankowości, w tym przedstawicielom bankowości spółdzielczej.

18 czerwca 2018Urodzinowy Festyn Rodzinny z Bankiem Spółdzielczym w Jarocinie

W dniu 16 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Jarocinie świętował wraz z lokalną społecznością swoje 150. urodziny.

12 czerwca 2018Zakończyła się V edycja Programu TalentowiSKO Banków Spółdzielczych

W poniedziałek, 11 czerwca, w siedzibie Banku Polskiej Spółdzielczości w Warszawie wręczono  nagrody zwycięzcom krajowego etapu konkursów w Programie TalentowiSKO. W uroczystości wzięło udział ponad 120 gości. Do centrali Banku BPS przybyli laureaci pierwszych miejsc regionalnego etapu szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski. Towarzyszyli im dyrektorzy szkół, nauczyciele, opiekunowie SKO i przedstawiciele Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS. Do siedziby Banku BPS przybyli także reprezentanci instytucji, które wspierają Program TalentowiSKO: Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Krajowego Związku Banków Spółdzielczych. Gospodarzem spotkania był Pan Zdzisław Kupczyk, Prezes Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości.

01 czerwca 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej partnerem wystawy fotograficznej

Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera ciekawe inicjatywy organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Limanowej, dlatego też był partnerem wystawy Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego.

25 maja 2018Zebranie Przedstawicieli O.K. Banku Spółdzielczego

W dniu 22 maja 2018 r. odbyło się Zebranie Przedstawicieli Orzesko-Knurowskiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Knurowie. W posiedzeniu uczestniczyli delegaci i przedstawiciele lokalnych samorządów.

24 maja 2018O.K. Bank Spółdzielczy – Bakcyl udany debiut

Projekt BAKCYL to wspólne działanie sektora bankowego na rzecz edukacji finansowej młodzieży. Pomysłodawcą i organizatorem jest Warszawski Instytut Bankowości, partnerem Związek Banków Polskich, honorowym patronem Narodowy Bank Polski.

22 maja 2018Finał akcji „SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej”

22 maja 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej odbyło się uroczyste zakończenie akcji „SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej” – edycja 2017/2018 oraz finał konkursu „Dlaczego oszczędzam w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej”.

15 maja 2018Przejechaliśmy 14 476 km dla Stasia i Bartka

W dniach 12-13 maja br. odbył się IV Charytatywny Rajd Rowerowy Banku Spółdzielczego w Koronowie. Uczestnicy przejechali w nim nawet 150 km, aby zebrać środki na leczenie Bartka Trzeciaka z Dąbrówki koło Kamienia Krajeńskiego i Stasia Zglińskiego z Mroczy, którzy chorują na rdzeniowy zanik mięśni.

14 maja 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera akcje ekologiczne oraz promujące zdrowy styl życia

11 maja br. w Bibliotece Pedagogicznej – Filia w Limanowej miało miejsce rozstrzygniecie konkursów plastycznych w ramach programów „Czyste powietrze wokół nas” i „Nie pal przy mnie, proszę”, których organizatorem był  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Limanowej. Bank Spółdzielczy w Limanowej był sponsorem nagród.

14 maja 2018Bank Spółdzielczy w Miliczu podsumował swój jubileuszowy rok

W środę, 25 kwietnia br., odbyło się doroczne Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Miliczu, na którym podsumowano działalność Banku w 2017 r.

26 kwietnia 2018Uczniowie z „Ekonoma” z wizytą w Banku

24 kwietnia br. młodzież z Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej wraz z wychowawcami: Renatą Krzak i Jadwigą Marek, uczestniczyła w  „lekcji bankowości”, którą przeprowadziła Zofia Szewczyk, Dyrektor Handlowy Banku Spółdzielczego w Limanowej.

26 kwietnia 2018HEXABANK aktywnie

21 kwietnia w Łomży odbyła się najgorętsza taneczno-fitnessowa impreza – VIII edycja HEXABANK MARTON TAŃCA i FITNESS.

26 kwietnia 2018Banknot z wizerunkiem Prezesa Banku Spółdzielczego w Limanowej

Szkoła Podstawowa w Młynnem aktywnie współpracuje w ramach SKO z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej. Dzieci pod opieką Anny Pytel chętnie angażują się w oszczędzanie i z radością biorą udział w różnych przedsięwzięciach, które mają na celu kształtowanie umiejętności właściwego zarządzania pieniędzmi.

« poprzednie 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy