Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

14 grudnia 2017O.K. BANK Spółdzielczy z życzeniami

.

13 grudnia 2017140-lat Banku Spółdzielczego w Limanowej (WIDEO)

8 grudnia 2017 r. Bank Spółdzielczy w Limanowej świętował jubileusz 140-lecia działalności. Wydarzenie to było doskonałą okazją do przedstawienia historii i dorobku Banku, bowiem uroczystość połączono z promocją książki - Antoni Józef Mars Herbu Noga (1819-1905), Pamiętnik.

30 listopada 2017Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu w szkolnej ławce

W październiku i listopadzie odbył się szereg spotkań w ramach współpracy Pałuckiego Banku Spółdzielczego w Wągrowcu ze szkołami oszczędzającymi w SKO.

22 listopada 2017EBANK Bank Spółdzielczy w projekcie Otwarta Firma 2017

ESBANK Bank Spółdzielczy od wielu lat jest częścią obejmującej 160 państw świata społeczności, która wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodzieży w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Bank włączył się także w trwającą w dniach 13-19 listopada 2017 r. jubileuszową edycję akcji.

20 listopada 2017SANBank nagrodzony za najwyższą jakość usług

17 listopada br. w Krynicy-Zdroju odbyło się Europejskie Forum Jakości i Innowacyjności oraz Gala podsumowująca XI edycję Programu Najwyższa Jakość QI 2017 podczas, której przyznano Nadsańskiemu Bankowi Spółdzielczemu tytuł Laureata oraz wręczono Srebrne Godło Najwyższej Jakości Quality International 2017 w kategorii QI SERVICES - usługi finansowe najwyższej jakości.

16 listopada 2017„Od niskiej emisji do wysokiej świadomości” – podsumowanie kampanii edukacyjno-informacyjnej

15 listopada br. odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie konferencja podsumowująca kampanię edukacyjno – informacyjną „Od niskiej emisji do wysokiej świadomości”. 

13 listopada 2017SANBank sponsorem głównym Biegu Niepodległości

W sobotę 11 listopada w 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po raz 25 zorganizowano w Stalowej Woli Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości, którego organizatorem był Katolicki Klub Sportowy „Victoria”, a sponsorem głównym Nadsański Bank Spółdzielczy.

08 listopada 2017„Echo Limanowskie” o historii bankowości spółdzielczej w Limanowej

W najnowszym numerze limanowskiego czasopisma „Echo Limanowskie” ukazał się ciekawy artykuł o historii i początkach Banku Spółdzielczego w Limanowej.  

30 października 2017„Dzień Seniora” z SANBankiem

27 października br. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Stalowej Woli zorganizował „Dzień Seniora”, do którego zaprosił lokalne instytucje w tym Nadsański Bank Spółdzielczy.

25 października 2017Promocja BS Milicz podczas Odłowów na Ostoi

W dniach 7 i 8 października br. na Ostoi pod Miliczem odbyły się doroczne Odłowy – jedna z najbardziej spektakularnych imprez plenerowych w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy. Bank Spółdzielczy w Miliczu był nie tylko jednym z głównych sponsorów imprezy organizowanej przez Gospodarstwo Rybackie Milicz, ale również jak co roku zorganizował stoisko promocyjne.

09 października 2017125 – lecie Banku Spółdzielczego w Koronowie

Uroczyste obchody 125-lecia Banku celebrowano w dniu 16 września 2017 r. w plenerowej scenerii nabrzeża koronowskiego jeziora. Okolicznościowe przemówienie wobec liczne zebranych gości wygłosiła Prezes Zarządu Banku, Pani  Alicja Huczyńska. Przybyli Członkowie, Klienci i sympatycy Banku. Obecni byli przedstawiciele rady nadzorczej a także prezesi zaprzyjaźnionych banków spółdzielczych ze Zrzeszenia Grupy SGB. Wśród znamienitych gości byli wójtowie, burmistrzowie okolicznych gmin oraz przedstawiciele starostów lokalnych samorządów a także wielu lokalnych instytucji sportu i kultury.

06 października 2017Jubileusz 150 – lecia Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu

W dniu 28 września br. w Inowrocławiu odbyła się uroczystość jubileuszu 150 – lecia Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu, w której udział wzięli przedstawiciele środowiska bankowego, instytucji samorządowych, klienci i pracownicy Banku. Wszystkich przybyłych powitała Prezes Zarządu Pani Helena Kłosowska wraz z Przewodniczącym Rady BS w Inowrocławiu Panem Piotrem Śniegiem. Pani Prezes w wystąpieniu okolicznościowym  podkreśliła wpływ Banku na rozwój gospodarczy rynku lokalnego, a także społeczną rolę, jaką odgrywa Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu nieustannie angażując się w życie lokalnej społeczności i wspieranie lokalnych przedsięwzięć.

02 października 2017O.K. BANK SPÓŁDZIELCZY - bieganie to jest TO

W dniu 24 września br. O.K. Bank Spółdzielczy na zaproszenie Amatorskiego Klubu Biegacza w Knurowie – Organizatora XXV Międzynarodowego Jubileuszowego Biegu Ulicznego włączył się w promocję imprezy biegowej. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Śląski.

29 września 2017115 – lecie Banku Spółdzielczego w Kielcach i 65-lecie PTE Oddziału w Kielcach

W dniu 26 września 2017 roku w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbyła się konferencja „Myśl ekonomiczna, spółdzielczość, bankowość, samorządność” zorganizowana dla uczczenia obchodów 115 – lecia Banku Spółdzielczego w Kielcach i 65-lecia Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddziału
w Kielcach. Patronat honorowy nad konferencją objęli: Uniwersytet Jana Kochanowskiego
w Kielcach, Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, Związek Banków Polskich i Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.

14 września 2017Nowy numer Kuriera Finansowego (BS w Limanowej)

Ukazał się nowy numer Kuriera Finansowego, którego wydawcą jest Bank Spółdzielczy w Limanowej.

« poprzednie 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy