Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 
W dniu 21 czerwca br. w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja Święta Spółdzielczości Bankowej 2017, podczas której ogłoszono wyniki XVI edycji konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”. Organizatorem konkursu był Krajowy Związek Banków Spó...
W dniu 21 czerwca br. podczas inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej poznaliśmy zwycięzców III edycji „Konkursu SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”. W Konkursie organizowanym przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej, wzięło udział pona...
Święto Spółdzielczości Bankowej umożliwia promocję całego sektora bankowości spółdzielczej, warto skorzystać z tego wyjątkowego wydarzenia i od jak najlepszej strony zaprezentować nie tylko swój bank spółdzielczy, ale cały sektor.

Aktualności

05 maja 2017Konkurs KZBS „SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania” pod honorowym patronatem MEN zakończony!

III Edycja „Konkursu SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”, organizowanego przez KZBS pod Honorowym Patronatem MEN, została zakończona. Wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas inauguracji obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej 21 czerwca w Warszawie.

28 kwietnia 2017Nowy numer magazynu „Głos Banków Spółdzielczych”!

Do prenumeratorów niedługo trafi kolejny numer magazynu „Głos Banków Spółdzielczych”. Co w nim oferujemy?

27 kwietnia 2017Warsztat KZBS i BIK: „Nowe metody i sposoby budowania bezpiecznego wzrostu kredytowego w bankach spółdzielczych”

W dniu 11 maja br. odbędzie się warsztat pt. „Nowe metody i sposoby budowania bezpiecznego wzrostu kredytowego w bankach spółdzielczych”, organizowany przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych i Biuro Informacji Kredytowej, na który serdecznie zapraszamy.

25 kwietnia 2017 XVI Edycja Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej” rozstrzygnięta!

Rozstrzygnięto XVI Edycję Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”, którego organizatorem jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Banki, które wzięły udział w Konkursie przekazały łącznie blisko 4,5 mln zł na rzecz lokalnych społeczności.

24 kwietnia 2017Jak technologie zmieniają świat finansów, jak będą wyglądały banki przyszłości i do czego potrzebne są im fintechy?

Tytułowe pytania stanowiły temat przewodni III Banking Profitability Forum zorganizowanego 20 kwietnia br. roku w Warszawie.  

21 kwietnia 2017WIDEO – Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych

Z początkiem kwietnia w Warszawie KZBS zorganizował Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych pt. „Banki w erze nowych technologii. Jak wykorzystać nową rzeczywistość w bankowości spółdzielczej?”, które stanowiło doskonałą okazję do wymiany poglądów na temat przyszłości polskiej bankowości spółdzielczej. Zachęcamy do zapoznania się z krótką relacją wideo z wydarzenia.

18 kwietnia 2017Raport Roczny Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych

Europejskie Stowarzyszenie Banków Spółdzielczych (EACB) opublikowało na swojej stronie internetowej (www.eacb.coop) Raport Roczny za rok 2016.

13 kwietnia 2017Posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej – 12 kwietnia 2017 r.

W dniu 12 kwietnia br. odbyło się posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej. Przedmiotem posiedzenia Rady było w szczególności omówienie sytuacji sektora bankowości spółdzielczej w kontekście wyzwań regulacyjnych i nadzorczych, praktycznych zagadnień i oczekiwań sektora w zakresie stosowania zasad ładu korporacyjnego i zasad odpowiedniości przy wyborze członków organów statutowych banków spółdzielczych, a także działań na rzecz wdrożenia rozwiązań wynikających z Dyrektywy PSD 2.

13 kwietnia 2017KNF: Dane dotyczące sektora bankowego. Informacja miesięczna. Luty 2017

Na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego została opublikowana informacja o sytuacji w sektorze bankowym za luty 2017 r.

11 kwietnia 2017Życzenia Świąteczne

.

07 kwietnia 2017Relacja z  Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych na antenie radia MUZO.FM

W dniu 6 kwietnia br. odbyło się Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych organizowane przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych we współpracy z partnerem strategicznym Asseco Poland. W sobotę 8 kwietnia br. o godzinie 8:00 w programie BIZON-Biznes Odpowiedzialny i Nowoczesny w MUZO.FM wyemitowana zostanie relacja z Forum.

07 kwietnia 2017Cyfrowa bliskość

Światowa rewolucja digital to dla całego sektora bankowego lekcja prostoty, ekonomii i nowego doświadczania marki przez klienta. Polskie banki spółdzielcze zaczęły się do niej dostosowywać. Potrzeba im jednak spójnej strategii przyszłości w oparciu o IT, aby cała spółdzielczość finansowa w kraju zachowała swój największy kapitał – zaufanie i bliskość klientów.

05 kwietnia 2017Komunikat prasowy EACB

Europejskie banki spółdzielcze tworzące EACB przedstawiły w okolicznościowej Rezolucji adresowanej do Komisji Europejskiej swoje uwagi i rekomendacje dotyczące regulacji, digitalizacji i przyszłości Europy.

05 kwietnia 2017Rozwój partnerstwa publiczno – prywatnego w Polsce

W dniu 31 marca br. w Warszawie odbyła się, organizowana przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z konsorcjum Konfederacji Lewiatan z Fundacją Centrum Partnerstwa Publiczno – Prywatnego oraz konsorcjum Związku Miast Polskich ze Związkiem Powiatów Polskich, konferencja otwierająca realizację projektu pn. „Rozwój partnerstwa publiczno – prywatnego w Polsce”. Konferencja zainaugurowała realizację trzyletniego projektu partnerskiego, współfinansowanego ze środków unijnych, a jej celem była prezentacja planowanych działań skierowanych do podmiotów publicznych w zakresie pogłębiania wiedzy dotyczącej projektów PPP oraz zapoznanie uczestników z wynikami analiz rynku PPP w Polsce.

03 kwietnia 2017Single Market Forum 2016/2017

Jednolity rynek: rosnąca biurokracja czy wciąż wartość dodana? – to temat przewodni tegorocznego VI Forum Jednolitego Rynku, które odbyło się w dniu 31 marca br. w warszawskim Hotelu Sheraton. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy – Ministerstwo Rozwoju wraz z Komisją Europejską, zaprosili wielu znamienitych gości w tym m.in. przedstawicieli świata nauki, biznesu, a także reprezentantów administracji publicznej krajów członkowskich UE oraz organów wspólnotowych.

« poprzednie 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Galeria fotoreportaży

Partnerzy