Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 
Krajowy Związek Banków Spółdzielczych zaprasza na szkolenie pt. „Zmiany w umowach rachunków bankowych, wykaz usług reprezentatywnych, usługa przenoszenia rachunku płatniczego i dostępu do podstawowego rachunku płatniczego”, które odbędzie się w dniu 28 maja br. w Hotelu...
W czerwcu br. już po raz 21. odbędzie się Święto Spółdzielczości Bankowej. Tegorocznemu Świętu będzie towarzyszyć nowe hasło: „Z bankiem spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”, a rozwijanym tematem będzie edukacja w zakresie bezpiecznego obrotu bezgotówkowego.
Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować o kolejnej, XVII Edycji Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”.

Aktualności

06 lipca 2017Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim w MUZO.Fm

Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim Święto Spółdzielczości Bankowej połączył ze świętem gminy i z obchodami 120-lecia powstania Banku. W sobotę 8 lipca br. o godzinie 8:00 w programie BIZON-Biznes Odpowiedzialny i Nowoczesny w MUZO.FM wyemitowana zostanie relacja z wydarzenia.

03 lipca 2017Bank Spółdzielczy w Limanowej w TVP3 Kraków

W dniu 2 lipca br. odbył się w ramach Święta Spółdzielczości Bankowej bieg górski „Limanowa Forrest”, którego sponsorem strategicznym był Bank Spółdzielczy w Limanowej.  W biegu wzięło udział ponad 300 zawodników, którym dzięki uzyskaniu przez KZBS patronatu Telewizji Regionalnej TVP3 nad Świętem towarzyszyła TVP3 Kraków.

30 czerwca 2017Relacja z posiedzenia Komitetu Wykonawczego EACB

16 czerwca br. w Barcelonie odbyło się 30 wyjazdowe posiedzenie Komitetu Wykonawczego Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych (EACB). Hiszpańska Caja de Ingenieros UNACC – federacja banków spółdzielczych, członek EACB, zaprosiła Komitet Wykonawczy (EC) EACB do odbycia posiedzenia w siedzibie UNACC w Barcelonie. Dodatkowo, Caja de Ingenieros, była także organizatorem seminarium pt. “Najlepsze praktyki wyboru na stanowiska w organach kierowniczych i stanowiska kluczowe w bankach spółdzielczych”, które poprzedziło posiedzenie Komitetu Wykonawczego.

30 czerwca 2017Prace Zespołu roboczego ds. rozwoju innowacji finansowych (FinTech)

Zakończył się trzeci oraz czwarty cykl spotkań sześciu podgrup roboczych wyodrębnionych w ramach Zespołu roboczego ds. rozwoju innowacji finansowych (FinTech) w Polsce, w którym uczestniczy m.in. przedstawiciel Krajowego Związku Banków Spółdzielczych. Podczas spotkań omówiono rozważane rozwiązania w odniesieniu do zidentyfikowanych barier regulacyjno-nadzorczych dla rozwoju sektora FinTech.

29 czerwca 2017Digitalizacja bankowości w bankach spółdzielczych Europy - spotkanie grupy roboczej EACB w Brukseli

W tym roku w ramach Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych (EACB) rozpoczęła swoje prace nowa grupa robocza dotycząca digitalizacji w bankowości - Digitalisation and the Use of Data Working Group. Polską bankowość elektroniczną w bankach spółdzielczych, zwłaszcza z zakresu bankowości mobilnej, która stanowiła jeden z tematów podczas pierwszego spotkania grupy reprezentował przedstawiciel KZBS, z ramienia Członka Związku Banku BPS S.A., Pani Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej.

28 czerwca 2017Biuro KZBS świętuje razem z bankami spółdzielczymi!

Święto Spółdzielczości Bankowej 2017 zostało zainaugurowane w dniu 21 czerwca br. w Warszawie. Nie oznacza to jednak, że była to jednodniowa inicjatywa - Banki spółdzielcze w całej Polsce obchodzą je w dowolnie wybranym przez siebie dniu czerwca lub lipca i we właściwy dla siebie i członków sposób.

28 czerwca 2017Bank Spółdzielczy w Kielcach w TVP3 Kielce

W siedzibie Banku Spółdzielczego w Kielcach, przy okazji Święta Spółdzielczości Bankowej, uroczyście podsumowano XXX Ogólnopolską Olimpiadę Wiedzy Ekonomicznej. Relacja z wydarzenia wyemitowana została przez TVP3 Kielce. Było to możliwe dzięki uzyskaniu przez KZBS patronatu Telewizji Regionalnej TVP3 nad Świętem.

27 czerwca 2017EACB organizatorem „Cyfrowego Dnia Bankowości Spółdzielczej”

Już po raz drugi EACB organizuje wydarzenie pt. „Cyfrowy Dzień Bankowości Spółdzielczej („Co-operative Bank Digital Day”), który odbędzie się 29-30 czerwca br. na Cyprze. Wśród panelistów wydarzenia jest również przedstawiciel KZBS, z ramienia Członka Związku – Banku BPS S.A.

27 czerwca 2017PAP: Banki spółdzielcze świętują razem z klientami oraz ich rodzinami

W dniu 27 czerwca br. na stronie internetowej  Polskiej Agencji Prasowej pap.pl ukazała się informacja prasowa na temat Święta Spółdzielczości Bankowej. PAP Centrum Prasowe objęło patronat medialny nad wydarzeniem.

26 czerwca 2017Polskie Radio: Banki spółdzielcze odgrywają ważną rolę w naszej gospodarce

Artykuł o takim tytule opublikowany został na stronie internetowej Polskiego Radia i był wynikiem audycji z dnia 23 czerwca br. „Gospodarka dla każdego”, której gościem był Michał Krakowiak, Wiceprezes Zarządu KZBS.

26 czerwca 2017Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku w TVP3 Gorzów Wielkopolski

W dniu 24 czerwca br. w Informacjach Lubuskich został wyemitowany materiał na temat obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej oraz 70-lecia Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku. Było to możliwe dzięki uzyskaniu przez KZBS patronatu Telewizji Regionalnej TVP3 nad Świętem.

26 czerwca 2017Bank Spółdzielczy w Lubartowie w TVP Lublin

W dniu 22 czerwca br. w Panoramie Lubelskiej został wyemitowany materiał na temat obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Lubartowie. Było to możliwe dzięki uzyskaniu przez KZBS patronatu Telewizji Regionalnej TVP3 nad Świętem.

22 czerwca 2017Znamy zwycięzców Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”

W dniu 21 czerwca br. w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja Święta Spółdzielczości Bankowej 2017, podczas której ogłoszono wyniki XVI edycji konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”. Organizatorem konkursu był Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

22 czerwca 2017III edycja „Konkursu SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania” rozstrzygnięta!

W dniu 21 czerwca br. podczas inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej poznaliśmy zwycięzców III edycji „Konkursu SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”. W Konkursie organizowanym przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej, wzięło udział ponad 170 szkół podstawowych z całej Polski.

22 czerwca 2017XXVII Walne Zgromadzenie Członków KZBS

21 czerwca br. w Hotelu Sangate w Warszawie odbyło się doroczne Walne Zgromadzenie Członków Krajowego Związku Banków Spółdzielczych. Przyjęto sprawozdania z działalności Zarządu i Rady za 2016 rok. Delegaci udzielili władzom Związku skwitowania.

« poprzednie ... 8 9 10 11 12 [ 13 ] 14 15 16 17 ... następne »

Galeria fotoreportaży

Partnerzy