Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

24 października 2018Z wizytą w Banku

W dniu 22 października br. uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych im. K. Smreczyńskiej w Koninie, pod opieką Alicji Kowalczyk, Karoliny Krzan i Piotra Florka, odwiedzili Bank Spółdzielczy w Limanowej.

16 października 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera i promuje kulturę w regionie

„Tu i teraz” to tytuł aktualnie eksponowanej w Miejskiej Galerii Sztuki w Limanowej wystawy autorstwa Lidii Sułkowskiej - limanowianki, która zawodowo zajmuje się grafiką, ale jej pasją od kilku lat jest – makrofotografia. Partnerem wydarzenia jest Bank Spółdzielczy w Limanowej.

08 października 2018Przedszkolaki w SANBanku

We wtorek, 2 października br. Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli gościł w Centrali Banku liczną grupę przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola w Pilchowie.

01 października 2018Rowerem dookoła Polski dla zdrowia Bianki!

Ludzie mają różne pasje. Jedni realizują je dla siebie, a inni… chcą pomóc innym ludziom. W dniach 30 czerwca – 11 sierpnia br. Pan Janusz Kobyłka przemierzył 3 511 km – wzdłuż granic naszego kraju – w charytatywnym rajdzie rowerowym.

12 września 2018ETNO Bank Spółdzielczy sponsorem Tygodnia Kultury Beskidzkiej

W dniach od 28 lipca do 5 sierpnia 2018 roku na  estradach – w Żywcu, Szczyrku, Wiśle, Makowie Podhalańskim i Oświęcimiu odbywały się koncerty w ramach 55 Tygodnia Kultury Beskidzkiej. To największa, najstarsza i najdłużej trwająca w Europie impreza folklorystyczna mająca swoje miejsce w kalendarzu światowych spotkań folklorystycznych odbywających się pod patronatem C.I.O.F.F. – Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej.

12 września 2018O.K. Bank Spółdzielczy: Ekspozytura Rudziniec to już 10 lat

O.K. Bank Spółdzielczy zaprasza do odwiedzin swojej placówki w Rudzieńcu, która obchodzi jubileusz 10-lecia istnienia.

11 września 2018BS Limanowa: Załóż juniorKonto lub kontoMłodych - wygraj smartfon lub inne cenne nagrody!

Bank Spółdzielczy w Limanowej zaprasza młodzież w wieku od 13 do 26 lat do udziału w konkursie, pn. „Załóż konto i wygraj smartfon”.

05 września 2018BS w Limanowej od wielu lat jest partnerem wyjątkowych koncertów w Limanowej

Podtrzymując ponad dwudziestoletnią tradycję Limanowski Dom Kultury był organizatorem  kolejnej edycji Letnich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej. W dwa wakacyjne wieczory miłośnicy muzyki klasycznej mieli okazję spotkać się z renomowanymi artystami i być uczestnikami wydarzenia, któremu szczególnego klimatu nadaje z roku na rok odzyskująca swój pierwotny blask, monumentalna limanowska świątynia.

09 sierpnia 2018„X Festiwal Śliwki, Miodu i Sera” z udziałem Banku Spółdzielczego  w Limanowej  

W dniu 5 sierpnia br. w Laskowej odbył się tradycyjny Festiwal Śliwki, Miodu i Sera. Wydarzenie, związane z obchodami święta gminy Laskowa, co roku przyciąga wielu gości. Nie mogło zabraknąć także Banku Spółdzielczego w Limanowej, sponsora wydarzenia.

08 sierpnia 2018O.K. BANK SPÓŁDZIELCZY na trasie 75. TOUR DE POLOGNE

Poczuliśmy się wyróżnieni w sposób szczególny dlatego też  uczestniczyliśmy już po raz kolejny w tym prestiżowym wydarzeniu sportowym. Przez nasze miasto 6 sierpnia br.  przebiegała trasa 3 etapu 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W  peletonie uczestniczyły kolarskie sławy z całego świata. Międzynarodowe wydarzenie sportowe, skompletowało  sympatyków sportu a w szczególności kolarstwa. Wyjątkowym punktem programu w Knurowie była ul. Kosmonautów przy której swoją siedzibę ma O.K. Bank Spółdzielczy a  która była również miejscem premii lotnej!

08 sierpnia 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera sportowców

Bank Spółdzielczy w Limanowej, który od wielu lat angażuje się w działania na rzecz sportu i wspiera finansowo liczne inicjatywy związane z promocją aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia, był Partnerem XVI edycji Międzynarodowych zawodów w biegu na orientację „Limanowa Cup”.

02 sierpnia 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej wsparł Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej

W dniu 27 lipca br. w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej miał miejsce pierwszy z dwóch koncertów organizowanych w ramach XXI Letnich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej.  Partnerem przedsięwzięcia jest Bank Spółdzielczy w Limanowej.

27 lipca 2018O.K. BANK SPÓŁDZIELCZY - ponownie kibicujemy

O.K. Bank Spółdzielczy zaprasza do aktywnego kibicowana podczas tegorocznej edycji Tour de Pologne.

17 lipca 2018XXI Letnie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej w Limanowej

Bank Spółdzielczy w Limanowej, który chętnie wspiera lokalne inicjatywy, w tym działania kulturalne, jest partnerem organizowanych w Limanowej Letnich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej.

11 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Zgierzu

W dniu. 10 czerwca br. Zarząd Banku Spółdzielczego w Zgierzu zaprosił Klientów i Pracowników do pięknie udekorowanej sali dawnego Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu na koncert solistów Teatru Muzycznego z Łodzi. Koncert zorganizowano z okazji 90-lecia istnienia Banku, włączając się tym  samym w tegoroczne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej.

« poprzednie 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy