Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

08 sierpnia 2018O.K. BANK SPÓŁDZIELCZY na trasie 75. TOUR DE POLOGNE

Poczuliśmy się wyróżnieni w sposób szczególny dlatego też  uczestniczyliśmy już po raz kolejny w tym prestiżowym wydarzeniu sportowym. Przez nasze miasto 6 sierpnia br.  przebiegała trasa 3 etapu 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W  peletonie uczestniczyły kolarskie sławy z całego świata. Międzynarodowe wydarzenie sportowe, skompletowało  sympatyków sportu a w szczególności kolarstwa. Wyjątkowym punktem programu w Knurowie była ul. Kosmonautów przy której swoją siedzibę ma O.K. Bank Spółdzielczy a  która była również miejscem premii lotnej!

08 sierpnia 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera sportowców

Bank Spółdzielczy w Limanowej, który od wielu lat angażuje się w działania na rzecz sportu i wspiera finansowo liczne inicjatywy związane z promocją aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia, był Partnerem XVI edycji Międzynarodowych zawodów w biegu na orientację „Limanowa Cup”.

02 sierpnia 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej wsparł Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej

W dniu 27 lipca br. w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej miał miejsce pierwszy z dwóch koncertów organizowanych w ramach XXI Letnich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej.  Partnerem przedsięwzięcia jest Bank Spółdzielczy w Limanowej.

27 lipca 2018O.K. BANK SPÓŁDZIELCZY - ponownie kibicujemy

O.K. Bank Spółdzielczy zaprasza do aktywnego kibicowana podczas tegorocznej edycji Tour de Pologne.

17 lipca 2018XXI Letnie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej w Limanowej

Bank Spółdzielczy w Limanowej, który chętnie wspiera lokalne inicjatywy, w tym działania kulturalne, jest partnerem organizowanych w Limanowej Letnich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej.

11 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Zgierzu

W dniu. 10 czerwca br. Zarząd Banku Spółdzielczego w Zgierzu zaprosił Klientów i Pracowników do pięknie udekorowanej sali dawnego Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu na koncert solistów Teatru Muzycznego z Łodzi. Koncert zorganizowano z okazji 90-lecia istnienia Banku, włączając się tym  samym w tegoroczne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej.

09 lipca 2018ŚSB 2018: Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy

W dniu 2 lipca br. Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy obchodził Święto Spółdzielczości Bankowej.

09 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy Ziemi Kaliskiej w Koźminku

W dniach 22 i 25 czerwca br. Bank Spółdzielczy Ziemi Kaliskiej w Koźminku zorganizował Święto Spółdzielczości Bankowej.

06 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Koronowie

W dniach 18-22 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Koronowie we wszystkich swoich placówkach obchodził Święto Spółdzielczości Bankowej. W tych dniach do Banku przybyło wielu wspaniałych gości, dla których przygotowano mnóstwo niespodzianek, w tym słodki poczęstunek upieczony przez Członków Zarządu i Pracowników Banku.

06 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Jutrosinie

W dniu 21 czerwca br. po raz kolejny Bank Spółdzielczy w Jutrosinie obchodził w Centrali i w Oddziale w Pakosławiu Święto Spółdzielczości Bankowej.

06 lipca 2018ŚSB 2018: Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu

Przypadające na dzień 24 czerwca br. ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej, Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu obchodził w dniu 30 czerwca br.

05 lipca 2018ŚSB 2018: Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach

2 czerwca br. Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach uczestniczył, po raz kolejny, w imprezie z okazji Dnia Dziecka zorganizowanej przez Burmistrza Gminy Łomianki.

05 lipca 2018ŚSB 2018: Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie

W dniu 29 czerwca br. w placówkach Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie obchodziliśmy ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej 2018 pod hasłem ”Z Bankiem Spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”.

05 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Lubartowie

Tak jak w poprzednich latach, w tym roku również, Bank Spółdzielczy w Lubartowie włączył się w obchody Święta Spółdzielczości Bankowej. Mimo iż był to jeden dzień - niedziela 24.06.2018 r. - nasz Bank świętował przez tydzień, a nawet dłużej...

05 lipca 2018ŚSB 2018: Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie

Obchody Święta Spółdzielczości Bankowej to już coroczna tradycja tego sektora. To okazja do promocji banków spółdzielczych oraz zaakcentowania ich znaczącego miejsca wśród polskich banków. Tegoroczna uroczystość była dla naszego Banku wyjątkowo znacząca, ponieważ rok 2018 to również jubileusz 20-lecia połączenia się 5-ciu banków spółdzielczych: Banku Spółdzielczego w Kwidzynie, w Gardei, w Sadlinkach, w Ryjewie oraz w Gronowie Elbląskim w Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie.

« poprzednie 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy