Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

05 lipca 2018ŚSB 2018: Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie

Obchody Święta Spółdzielczości Bankowej to już coroczna tradycja tego sektora. To okazja do promocji banków spółdzielczych oraz zaakcentowania ich znaczącego miejsca wśród polskich banków. Tegoroczna uroczystość była dla naszego Banku wyjątkowo znacząca, ponieważ rok 2018 to również jubileusz 20-lecia połączenia się 5-ciu banków spółdzielczych: Banku Spółdzielczego w Kwidzynie, w Gardei, w Sadlinkach, w Ryjewie oraz w Gronowie Elbląskim w Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie.

02 lipca 2018Święto Spółdzielczości Bankowej połączone z Biegiem Górskim „Limanowa Forrest”

"Z bankiem spółdzielczym - nowocześnie i bezpiecznie" pod takim hasłem obchodzone było tegoroczne Święto Spółdzielczości Bankowej. W ramach obchodów Bank Spółdzielczy w Limanowej po raz kolejny włączył się jako sponsor strategiczny w organizowany Bieg Górski „Limanowa Forrest”.

02 lipca 2018Jubileusz 55 – lecia Banku Spółdzielczego w Konopiskach

W dniu 13 czerwca br. w Teatrze im. Adama Mickiewicza odbył się jubileusz 55- lecia Banku Spółdzielczego w Konopiskach.

22 czerwca 2018Banki Spółdzielcze nagrodzone w Konkursie Gazety Bankowej

Kolejna edycja konkursu „Gazety Bankowej” – „Najlepszy Bank 2018” i „Bankowy Menedżer Roku 2017” – wyłoniła liderów polskich finansów. Podczas uroczystego spotkania w dniu 20 czerwca br. w Hotelu Bellotto w Warszawie wręczono wyróżnienia wybitnym przedstawicielom bankowości, w tym przedstawicielom bankowości spółdzielczej.

18 czerwca 2018Urodzinowy Festyn Rodzinny z Bankiem Spółdzielczym w Jarocinie

W dniu 16 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Jarocinie świętował wraz z lokalną społecznością swoje 150. urodziny.

12 czerwca 2018Zakończyła się V edycja Programu TalentowiSKO Banków Spółdzielczych

W poniedziałek, 11 czerwca, w siedzibie Banku Polskiej Spółdzielczości w Warszawie wręczono  nagrody zwycięzcom krajowego etapu konkursów w Programie TalentowiSKO. W uroczystości wzięło udział ponad 120 gości. Do centrali Banku BPS przybyli laureaci pierwszych miejsc regionalnego etapu szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski. Towarzyszyli im dyrektorzy szkół, nauczyciele, opiekunowie SKO i przedstawiciele Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS. Do siedziby Banku BPS przybyli także reprezentanci instytucji, które wspierają Program TalentowiSKO: Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Krajowego Związku Banków Spółdzielczych. Gospodarzem spotkania był Pan Zdzisław Kupczyk, Prezes Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości.

01 czerwca 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej partnerem wystawy fotograficznej

Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera ciekawe inicjatywy organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Limanowej, dlatego też był partnerem wystawy Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego.

25 maja 2018Zebranie Przedstawicieli O.K. Banku Spółdzielczego

W dniu 22 maja 2018 r. odbyło się Zebranie Przedstawicieli Orzesko-Knurowskiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Knurowie. W posiedzeniu uczestniczyli delegaci i przedstawiciele lokalnych samorządów.

24 maja 2018O.K. Bank Spółdzielczy – Bakcyl udany debiut

Projekt BAKCYL to wspólne działanie sektora bankowego na rzecz edukacji finansowej młodzieży. Pomysłodawcą i organizatorem jest Warszawski Instytut Bankowości, partnerem Związek Banków Polskich, honorowym patronem Narodowy Bank Polski.

22 maja 2018Finał akcji „SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej”

22 maja 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej odbyło się uroczyste zakończenie akcji „SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej” – edycja 2017/2018 oraz finał konkursu „Dlaczego oszczędzam w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej”.

15 maja 2018Przejechaliśmy 14 476 km dla Stasia i Bartka

W dniach 12-13 maja br. odbył się IV Charytatywny Rajd Rowerowy Banku Spółdzielczego w Koronowie. Uczestnicy przejechali w nim nawet 150 km, aby zebrać środki na leczenie Bartka Trzeciaka z Dąbrówki koło Kamienia Krajeńskiego i Stasia Zglińskiego z Mroczy, którzy chorują na rdzeniowy zanik mięśni.

14 maja 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera akcje ekologiczne oraz promujące zdrowy styl życia

11 maja br. w Bibliotece Pedagogicznej – Filia w Limanowej miało miejsce rozstrzygniecie konkursów plastycznych w ramach programów „Czyste powietrze wokół nas” i „Nie pal przy mnie, proszę”, których organizatorem był  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Limanowej. Bank Spółdzielczy w Limanowej był sponsorem nagród.

14 maja 2018Bank Spółdzielczy w Miliczu podsumował swój jubileuszowy rok

W środę, 25 kwietnia br., odbyło się doroczne Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Miliczu, na którym podsumowano działalność Banku w 2017 r.

26 kwietnia 2018Uczniowie z „Ekonoma” z wizytą w Banku

24 kwietnia br. młodzież z Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej wraz z wychowawcami: Renatą Krzak i Jadwigą Marek, uczestniczyła w  „lekcji bankowości”, którą przeprowadziła Zofia Szewczyk, Dyrektor Handlowy Banku Spółdzielczego w Limanowej.

26 kwietnia 2018HEXABANK aktywnie

21 kwietnia w Łomży odbyła się najgorętsza taneczno-fitnessowa impreza – VIII edycja HEXABANK MARTON TAŃCA i FITNESS.

« poprzednie 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy