Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

11 kwietnia 2018GBS Bank najbardziej przyjaznym bankiem 2017 roku!

10 kwietnia 2018 r. podczas Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, po raz siódmy zostały przyznane nagrody w Konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Za najbardziej Przyjazny Bank 2017 roku uznano Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku.

06 kwietnia 2018Matematyczne zmagania przedszkolaków z BS Księżpol

Dodają, odejmują, dzielą, mnożą i dobrze się przy tym bawią. Pomysłodawcą   Olimpiady matematycznej jest Dyrektor Katolickiego Przedszkola im. Jana Pawła II w Biłgoraju, Pan Mieczysław Król dyrektor przedszkola. Bank Spółdzielczy w Księżpolu nie po raz pierwszy wspiera wkładem pieniężnym matematyczne zmagania przedszkolaków. Jest to druga z kolei Olimpiada, która odbyła się  dnia 14 marca br. w Katolickim Przedszkolu im. Jana Pawła II.

04 kwietnia 2018Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Kielcach

W dniu 27 marca br. odbyło się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Kielcach. W posiedzeniu uczestniczyło 70 Delegatów oraz zaproszeni goście.

29 marca 2018O.K. BANK Spółdzielczy z życzeniami

.

26 marca 2018O.K. Bank Spółdzielczy – siła synergii od 40 lat

W marcowym wydaniu miesięcznika KURIER - gazety lokalnej obecnej na rynku od 1990 roku opublikowano artykuł na temat wypracowanej przez lata synergii wynikającej ze współpracy O.K. Banku Spółdzielczego z Gminą i Miastem Czerwionka-Leszczyny.

22 marca 2018Europejski Tydzień Pieniądza w lubartowskich szkołach

Zakończyła się trzecia edycja europejskiego projektu European Money Week, organizowanego przez Europejską Federację Bankową. Celem projektu jest popularyzacja świadomego korzystania z usług finansowych i edukacji ekonomicznej społeczeństwa. W Polsce koordynatorem działań jest Związek Banków Polskich.

22 marca 2018Pucki pomysł na rozwój – zapowiedź artykułu

O tym w jaki sposób Bank Spółdzielczy w Pucku rozwija się strategicznie napiszemy w kolejnym wydaniu magazynu „Głos Banków Spółdzielczych”. Poruszymy również temat coraz częściej omawiany w naszym środowisku, mianowicie powiększania członkostwa w BS-ch.

21 marca 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej rozpoczął promocję kredytu „SPEŁNIENIE MARZEŃ”

Bank Spółdzielczy w Limanowej wraz z nadejściem wiosny rozpoczął promocję kredytu  Bezpieczna Gotówka pod nazwą „Spełnienie Marzeń”.  Teraz klienci Banku mogą realizować plany dzięki atrakcyjnym warunkom kredytu. Największym atutem jest prowizja, która wynosi  0%.  Kredyt można zaciągnąć na kwotę od 500 do 100.000 zł, maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy, a okres promocji kredytu trwa od 21.03.2018 do 30.09.2018r.

21 marca 2018Mistrzostwa Polski Bankowców – Bieg Filipidesa w Pasłęku

Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku od wielu lat wspiera jedną z największych imprez biegowych w regionie – Bieg Filipidesa. Rokrocznie udział w biegu bierze kilkuset uczestników z kraju i zagranicy. Wśród biegaczy są zarówno amatorzy, sympatycy biegania jak również profesjonalni zawodnicy, odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej.

01 marca 2018Walne Zebranie Przedstawicieli Członków Banku Spółdzielczego w Limanowej

W dniu 27 lutego br. odbyło się Walne Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Limanowej, na którym podsumowano działalność Banku w minionym roku i dokonano wyboru nowej Rady Nadzorczej na następną czteroletnią kadencję. Podczas Walnego Zebrania Przedstawicieli - Bank Spółdzielczy w Limanowej został uhonorowany medalem Województwa Małopolskiego Polonia Minor.

13 lutego 2018O.K. Bank Spółdzielczy  - Diament Biznesu 2017 r.

W dniu 9 lutego br. O.K. Bank Spółdzielczy odebrał wyjątkową nagrodę gospodarczą Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny „Diament Biznesu 2017” w kategorii Firma roku. Wyróżnienie przyznano podczas Gali Biznesu w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

16 stycznia 2018Kurier Lubelski: NOWOCZESNA – NA MIARĘ XXI WIEKU

W dniu 8 stycznia br. w „Kurierze Lubelskim" opublikowano artykuł dotyczący otwarcia nowej filii Banku Spółdzielczego w Księżpolu. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

29 grudnia 2017ESBANK liderem sprzedaży gwarancji de minimis wśród banków spółdzielczych

Rok 2017 ESBANK Bank Spółdzielczy zamknął z nagrodą przyznaną przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Podczas grudniowego podsumowania rządowego programu gwarancyjnego na rzecz polskich małych i średnich przedsiębiorców, BGK przyznał 5 wyróżnień dla banków najsilniej oddziałujących na osiągane wyniki. W zaszczytnym gronie znalazł się ESBANK Bank Spółdzielczy, należący do Spółdzielczej Grupy Bankowej.

21 grudnia 2017SANBank będzie uczyć finansów w kolejnej Szkole w Nisku

W dniu 21 grudnia br. Nadsański Bank Spółdzielczy podpisał umowę o współpracy w zakresie realizacji działań edukacyjnych z Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Nisku.

14 grudnia 2017BS Milicz świętował jubileusz 70-lecia działalności

W czwartek 7 grudnia br. w Miliczu odbył się Jubileusz 70-lecia Banku Spółdzielczego w Miliczu. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych podczas uroczystości reprezentował Wiceprezes Zarządu Związku, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jarocinie Jan Grzesiek.

« poprzednie 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy