Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

09 stycznia 2019Nowa strona www.gbsbank.pl

Nowa odsłona witryny Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku – nowoczesność i funkcjonalność w najlepszym wydaniu.

05 grudnia 2018Globalizacja i lokalność – rozmowa Pawła Oksanowicza z Prezes Zarządu Vistula Bank Spółdzielczy Jolantą Łukasiak-Malicką

Banki spółdzielcze odniosły sukces. Nawet dla niezbyt uważnej osoby jeżdżącej po kraju charakterystyczne budynki, logo i kolory banków spółdzielczych rzucają się w oczy. BS-y są wszędzie, a biorąc pod uwagę, że sektor ten w skali Europy rozwija się od 2. połowy XIX wieku i porównując go do o wiele starszej bankowości komercyjnej, tym bardziej powinno się mówić o sukcesie.

20 listopada 2018Wyjątkowy koncert z okazji 20. rocznicy powstania limanowskiego Chóru


Bank Spółdzielczy w Limanowej, który przywiązuje dużą wagę do współpracy ze środowiskiem lokalnym, podejmuje się roli mecenasa i wspiera przedsięwzięcia kulturalne, w tym te realizowane przez limanowski chór.


14 listopada 2018Delegacja Banku Spółdzielczego w Limanowej uczciła 100. rocznicę odzyskania wolności

Bank Spółdzielczy w Limanowej od lat angażuje się i włącza w działania mające przypominać ważne dla naszego kraju wydarzenia. W niedzielę 11 listopada delegacja Banku uczestniczyła w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

08 listopada 2018Jubileusz 20-lecia limanowskiego Chóru

Chór Mieszany CANTICUM IUBILAEUM z Limanowej, 17 listopada br. będzie świętował 20-lecie swego istnienia. Z tej okazji w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej odbędzie się uroczysty koncert. Bank Spółdzielczy w Limanowej, która od lat wspiera działania na rzecz kultury i lokalnej społeczności, znalazł się wśród sponsorów tego wydarzenia.

31 października 2018Pomnik Komendanta Józefa Piłsudskiego w sąsiedztwie Banku Spółdzielczego w Limanowej

W niedzielę 28 października br. w Limanowej odbyły się uroczyste obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, na które składały się uroczystość 100. rocznicy poświęcenia limanowskiego kościoła oraz odsłonięcie pomnika Komendanta Józefa Piłsudskiego.

24 października 2018Z wizytą w Banku

W dniu 22 października br. uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych im. K. Smreczyńskiej w Koninie, pod opieką Alicji Kowalczyk, Karoliny Krzan i Piotra Florka, odwiedzili Bank Spółdzielczy w Limanowej.

16 października 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera i promuje kulturę w regionie

„Tu i teraz” to tytuł aktualnie eksponowanej w Miejskiej Galerii Sztuki w Limanowej wystawy autorstwa Lidii Sułkowskiej - limanowianki, która zawodowo zajmuje się grafiką, ale jej pasją od kilku lat jest – makrofotografia. Partnerem wydarzenia jest Bank Spółdzielczy w Limanowej.

08 października 2018Przedszkolaki w SANBanku

We wtorek, 2 października br. Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli gościł w Centrali Banku liczną grupę przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola w Pilchowie.

01 października 2018Rowerem dookoła Polski dla zdrowia Bianki!

Ludzie mają różne pasje. Jedni realizują je dla siebie, a inni… chcą pomóc innym ludziom. W dniach 30 czerwca – 11 sierpnia br. Pan Janusz Kobyłka przemierzył 3 511 km – wzdłuż granic naszego kraju – w charytatywnym rajdzie rowerowym.

12 września 2018ETNO Bank Spółdzielczy sponsorem Tygodnia Kultury Beskidzkiej

W dniach od 28 lipca do 5 sierpnia 2018 roku na  estradach – w Żywcu, Szczyrku, Wiśle, Makowie Podhalańskim i Oświęcimiu odbywały się koncerty w ramach 55 Tygodnia Kultury Beskidzkiej. To największa, najstarsza i najdłużej trwająca w Europie impreza folklorystyczna mająca swoje miejsce w kalendarzu światowych spotkań folklorystycznych odbywających się pod patronatem C.I.O.F.F. – Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej.

12 września 2018O.K. Bank Spółdzielczy: Ekspozytura Rudziniec to już 10 lat

O.K. Bank Spółdzielczy zaprasza do odwiedzin swojej placówki w Rudzieńcu, która obchodzi jubileusz 10-lecia istnienia.

11 września 2018BS Limanowa: Załóż juniorKonto lub kontoMłodych - wygraj smartfon lub inne cenne nagrody!

Bank Spółdzielczy w Limanowej zaprasza młodzież w wieku od 13 do 26 lat do udziału w konkursie, pn. „Załóż konto i wygraj smartfon”.

05 września 2018BS w Limanowej od wielu lat jest partnerem wyjątkowych koncertów w Limanowej

Podtrzymując ponad dwudziestoletnią tradycję Limanowski Dom Kultury był organizatorem  kolejnej edycji Letnich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej. W dwa wakacyjne wieczory miłośnicy muzyki klasycznej mieli okazję spotkać się z renomowanymi artystami i być uczestnikami wydarzenia, któremu szczególnego klimatu nadaje z roku na rok odzyskująca swój pierwotny blask, monumentalna limanowska świątynia.

09 sierpnia 2018„X Festiwal Śliwki, Miodu i Sera” z udziałem Banku Spółdzielczego  w Limanowej  

W dniu 5 sierpnia br. w Laskowej odbył się tradycyjny Festiwal Śliwki, Miodu i Sera. Wydarzenie, związane z obchodami święta gminy Laskowa, co roku przyciąga wielu gości. Nie mogło zabraknąć także Banku Spółdzielczego w Limanowej, sponsora wydarzenia.

[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy