Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

30 października 2017„Dzień Seniora” z SANBankiem

27 października br. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Stalowej Woli zorganizował „Dzień Seniora”, do którego zaprosił lokalne instytucje w tym Nadsański Bank Spółdzielczy.

Tegoroczna edycja „Dnia Seniora” pod hasłem „Wyjdź z domu” miała na celu aktywizację seniorów i zachęcenie ich do wyjścia z domu. W ramach akcji przygotowano stanowiska z poradnictwem z zakresu świadczeń przysługujących seniorom oraz wykłady i prelekcje o tematyce bliskiej osobom starszym.

SANBank wygłosił prelekcję na temat bezpiecznej i przyjaznej usługi, którą sektor banków spółdzielczych przygotował dla emerytów i rencistów. Ponadto poruszono ważne kwestie dotyczące bezpieczeństwa przechowywania środków pieniężnych przez seniorów, możliwości korzystania z bezgotówkowych form płatności oraz zasad bezpiecznego korzystania z kart płatniczych.

Stoisko Banku cieszyło się dużym zainteresowaniem. Pracownicy udzielali informacji na temat promocji „Wygodne Konto dla Klientów ZUS” oraz  przekazywali materiały reklamujące produkty skierowane dla seniorów.

Partnerzy